Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan Yorkie Terrierem agressz...

A kan Yorkie Terrierem agresszív más kan kutyákkal miért van ez?

Figyelt kérdés
ha találkozunk egy kan kutyával valamikor megszaglássza és neki ront vagy ahogy már észre veszi rögtön támad amelyik kan ivartalanitva van azzaljóba van mi lehet a baj?
2013. júl. 19. 22:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
ha pedig rárakom a nykorvet és kicsit meghuzom hogy jöjjön akkor leakarja rázni a fejéről
2013. júl. 23. 23:38
 22/23 A kérdező kommentje:
ja meg am én eléggé szégyellős vagyok örülök ha rábirom magam ha valaki ittvan vendégségbe hogy kimenjek inni
2013. júl. 23. 23:42
 23/23 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nálatok alapjaiban rossz volt eddig a kutyához való hozzáállás. Nem egy-két dolgot kellene megváltoztatni, hanem az elejétől fogva újból felépíteni a kapcsolatotokat, lefektetni a szabályokat, kialakítani a kötődést, rendezni a rangsort, elkezdeni a tanítást, átalakítani az életmódot és ez egy olyan hosszadalmas és összetett folyamat, hogy szerintem rendszeres kutyaiskolába járással is legalább egy évbe telne. Ha ezekre a problémárka lehetene írásban pár mondatos válaszokat adni, akkor feleslegesek lennének a kutyaiskolák.
2013. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!