Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Attől félek, hogy a kutyusomna...

Bratilla kérdése:

Attől félek, hogy a kutyusomnak emlődaganata van. Mennyibe kerül a műtéte?

Figyelt kérdés

A kutyusom 9 éves. Az egyik emlője körül van egy kemény dudor, félek, hogy rákos. De a szüleim nem hajlandóak kihívni az állatorvost, mert nem akarnak fizetni érte.

Mit tegyek? Nagyon féltem.


2013. júl. 19. 23:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A nagymamádéktól nem tudsz kérni pénzt? Lehet, hogy pofátlanul hangzik, de a kutyád élete lehet a tét! Nem akarlak megbántani, de én örülök, hogy nem ilyen szüleim vannak :( Neked nincs valamennyi pénzed rá?
2013. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én is nagyon haragszom rájuk, mondtam is nekik, hogy ha én leszek rákos, akkor rajtam se akarjanak majd segíteni.

16 éves vagyok. Próbáltam munkát keresni, de csak ilyen önkénteseket találtam, ahova még lehet menni, de azért meg nem jár pénz. :(

A nagyszüleim még rosszabbul állnak, tata szemét is most fogják műteni, tőlük nem kérhetek kölcsön. A rokonokon én is gondolkodtam, de nincs olyan, aki adna kölcsön úgy, hogy a szüleim ne tudnák meg.

Nekem csak kevés zsebpénzem van, max. 5000 Ft, csak akkor kapok, ha megyek valahova és kell.

És amúgy pont ez volt az egyik indok, hogy most elment a pénz a nyaralásra. :/ Pedig ha tudtam volna, hogy ilyen baj lesz, én inkább itthon maradok.

Hát, annyira tényleg nem szeretik a kutyust, de nem is utálják, szóval legalább annyit megtehetnének, hogy kihívják az állatorvost. De azt mondják, ilyen öreg kutyára kár is költeni. Pedig annyira még nem is idős, 9 éves lett júniusban.

2013. júl. 22. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!