Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maga a tüzelés megerőltető?...

Maga a tüzelés megerőltető? Vagy fáj?

Figyelt kérdés
Öreg epilepsziás szobakutya, nem javasolták az ivartalanítását. Benti kutya lévén tudok rá vigyázni, hogy ne másszon rá fiú, 2-3 hétig csak pórázon sétál, és kb. minden közeledő csóváló fiúkutyára csúnyán nézek, ameddig a gazdijától meg nem tudom, h ivaros-e. Szóval igyekszem kivédeni a dolgokat. A vemhességről, saját szememmel láttam a szomszéd kutyát, ahogy kb. elfogyott a vemhességekor mert ugyanazt a maroknyi szárazat ette, mint előtte, szóval ijesztő volt ahogy egyre csapzottabb volt szegény kutya. De a tüzelés, ha nem is annyira, de nem viseli meg a kutyát? Mert az is elég komoly folyamat, abban is dolgozik a teste, meg tegnap sírdogált is a kutyám, ahogy egyik helyről a másikra ült, szóval nekem nagyon úgy jön le, hogy mégiscsak kimerítő. Szóval mi az igazság?

2013. júl. 20. 14:30
 1/3 anonim válasza:
Nekem is szuka kutyám van és bent tartjuk,valami szinten megviseli de csak azért mert párzani szeretne de nem hiszem hogy fájna nekik a tüzelés,az én kutyusom is ha tüzel nem leli a helyét bár meg kannak oda adná magát,csak én nem engedem és ebbe bele van betegedve látom rajta :)
2013. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamennyire megviseli a tüzelő kutyát és a környezetét is. Az én kutyám csak kicsit nyűgösebb volt, magának valóbb olyankor. De nem fájt neki soha semmi.
2013. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem fáj neki, de ilyenkor nyugtalan. ha nem is a legajánlatosabb párzania, akkor is a hormonok azt diktálják, tegye azt.

(ha a tüzelés véget ér és nem történik megtermékenyités álvemhes lesz)

2013. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!