Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Care jobb, mint a...

A Brit Care jobb, mint a Eukanuba?

Figyelt kérdés
Mostanság kéne puppy tápról juniorra váltanom és minél többet nézelődök, annál kevésbé tudom, hogy mi legyen. Most Eukanubát eszik pár hónapja (csirkés large breed puppy), azóta végre nem híg a széklete, arra sajnos hajlamos egyébként. Vékony alkatú kutya, 1-2 kg elférne rajta, hogy ne látszódjanak a bordái. Milyen tápot javasoltok? A Brit Care jobb, mint a Eukanuba? Ha igen, melyik típusát ajánlanátok? Ha egyik sem jó, akkor is várok tippeket. Köszi!

2013. júl. 20. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
rc vagy arion.
2013. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy jobb-e mindenesetre én Brit Careel etetek. Nállunk nagyon bevált, más tápok mellett hasmenés volt, és nem tudott hízni. Most szerencsére nincs hasmenés és hízni is elkezdett tőlle. Ami plusz pont hogy nagytesűnek vettem én is és abban plusz izületvédő is van.
2013. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!