Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy svájci...

Mennyibe kerül egy svájci fehérjuhász? Működő tenyészetek?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik ez a fajta viszont nem tudom mennyibe kerülhet egy ilyen kutya (tudom, hogy nem az ár számít, de tudni szeretném mennyit gyűjtsek össze). Találtam néhány tenyésztőt, de valamelyiknél már évek óta nem volt alom
2013. júl. 20. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Működő tenyésztők: Dashing Dawn, Ice Wine, Vénuszvölgyi Vitéz

100.000-150.000 Ft

2013. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A dashing dawn kennelt néztem ki
2013. júl. 22. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor szeretnéd a kiskutyát,de ha a közeljövőben,akkor a Dashing Dawnt felejtsd el. Nekem szimpatikus,lelkiismeretes tenyésztőnek tűnik,de nagyon sokan várnak már nála kiskutyára. 2015-ben terveznek legközelebb kölyköket,de szerintem azokra már mindre vannak előjegyzések.
2013. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jézusom az nagyon sok idő. Én olyan min. 6 hónap múlva max. egy év
2013. júl. 22. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
az Ice Wine-nek is csak jövőre lesznek, talán a Vénuszvölgyi kennelben lesznek idén
2013. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a többinél ?
2013. júl. 22. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Most láttam az utolsó hozzászólásod, akkor azt javaslom a Vénuszvölgyivel vedd fel a kapcsolatot,hátha náluk lesznek
2013. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én még tudom javasolni a Chocolate Ice kennelt is, chocolateice.hu igaz még nagyon új a kennel, idén lesz az elsö alom. A honlapon fönt van az alomterv.

2014. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!