Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci juhászkutyáról vélemények?

Svájci juhászkutyáról vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Berni pásztorkutya?
2013. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2013. jún. 5. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor inkább a kuvaszt választanám
2013. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A svájci juhászkutya az amolyan "majd ha egyszer lesz egy nagy kertes házam és rengeteg időm" kutyusom... Magyarul sose lesz és élőben se ismerek egyet se sajna, de amiket olvastam róla, meg persze kinézetre nagyon tetszik. :)


(Bocs a nem túl hasznos válaszért :) )

2013. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát küllemre sokkal szebb a svájci de azért érdekelne mert sehol nem találok róla leírást nem tudom milyen a vérmérséklete stb..
2013. jún. 5. 14:04
 6/11 A kérdező kommentje:
kennelt azt találtam ...
2013. jún. 5. 14:04
 7/11 anonim ***** válasza:
a svájci juhász kutya = német juhász kutya mint küllemre mint jellemre, bár tenyészetben nem fektettek akkora hangsúlyt öv.re talán kicsit barátságosabbak nyugodtabbak , de nincs nagy különbség. meg a sima német juhász szebb is sztem a svájci olyan mint egy albínó nj. persze nem az... de azért szép meg tetszik nekem is a svájci . ha őt választod vagy nj egész biztos kapsz egy jó társat.
2013. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lightos németjuhász, én kb így jellemezném. Munkára hobbi szinten jó elszórakozgatni, családi kutyának tökéletes lehet.
2013. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekunk van 5 darab, es nagyon megbizhatoak. Nevelestol fugg hogy milyenek lesznek, de kedves, baratsagos kutyak. Gyerekekkel nagyon jol kijonnek, es a hazat is jol vedik. Fontos, mint barmelyik mas kutyanal hogy kiskorban szocializaljuk. Szerintem az egyik legjobb fajta, de lehet csak azert gondolom igy mert veluk nottem fel.
2013. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!