Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elpusztul? (SOS UGYE NEM? )

Elpusztul? (SOS UGYE NEM? )

Figyelt kérdés
Közép Uszkár 8 éves jöttem haza szoltam neki meg se mozdult nyitva volt a szeme a nyelve kint volt az amuyg mindig kint van neki és piszkálgattam semmi és egyszer csak felugrott és elment a helyére most ez mi?:'( nagyon félek hoyg elpusztul amugy hány évig élnek?
2013. júl. 21. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
8 évesen még nem öreg, de ha aggódsz, vagy bármi komoly tünetet tapasztalsz, akkor nem ide kell írogatni, hanem fel kell emelni egy telefont, és állatorvost kérdezni, mert ha gond van, akkor ő akár meg is tudja menteni. Ez mondjuk szerintem nem komoly, mélyen aludt, felkeltetted, és elment oda, ahol talán nem fogod csesztetni.
2013. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a szeme nyitva volt
2013. júl. 21. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is szokott nyitott szemmel aludni. De ha tényleg aggódsz, akkor tényleg állatorvost hívj.
2013. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utánna megint kimentem le akartam fröcsölni egy csöp vizzel és idegesen nézett rám amugy vakarozott mikor elment helyére
2013. júl. 21. 00:22
 5/7 A kérdező kommentje:
szoltam szülöknek mondták jolvan semmi baja
2013. júl. 21. 00:25
 6/7 anonim válasza:
100%
Ilyet az èn kutyám is csinált már. Szerintem semmi baja, tényleg mélyen aludt, vagy rossz napja volt a meleg miatt.. ha szülők azt mondták semmi baja, ès fiatal vagy még levinni, vagy nem adnak pènzt rà, ès neked nincs, akkor elkèred a telefonjukat hogy felhívsz valaki, ès becsörögsz az orvoshoz, elmondod mi van. Am kutyák között nem sok eltèrès van. Szintèn 12-13-14-15 èvet èl a te kutyusod is :) csak győződj meg, hogy nincs semmi baj tènyleg
2013. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ideges lennék, ha álmomban lefröcskölnének vízzel!!!
2013. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!