Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden álmom, hogy kutyamenhel...

Minden álmom, hogy kutyamenhelyen dolgozzak, de mindenhol csak önkénteseket keresnek, hogy lehet bejutni úgy, hogy rendesen az legyen az állásom?

Figyelt kérdés
Imádok a kutyákat és komolyan szeretnék velük foglalkozni, az önkéntesség is nagyon jó dolog de nyílván akkor kellene egy másik munka de én csak a kutyákkal szeretnék lenni.
2013. júl. 21. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül ugyanis az önkéntes ingyen dolgozik ezek a helyek meg nem dúskálnak a pénzben. De szerintem ha alkalmazottat keresnek akkor is a régi önkéntesek között fognak keresni először. De miért nem mész önkéntesnek?
2013. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is önkéntes vagyok. a legtöbb menhelynek egy fillérje sincs, adományokból élünk, ebbe nem fér bele h még x tízezer/százezer forintot ki tudjunk fizetni alkalmazottaknak.időről időre azonban akadnak hirdetések a facebookon, ahol nagyobb menhely állandó alkalmazottat keres,illetve gyepmesteri telep keres állatgondozót.javaslom a nagyon nagyoknak írjál, a kis menhelyek (mint a mienk is) minden pénzünk a kutyák ellátására, orvosi költségeire költjük, annyi meg nincs h még beleférjen más is.
2013. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőt ha elmész állatorvosi asszisztensnek akkor állatok közelében lehetsz meló közben. Vagy légy állatorvos!
2013. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdezőnek igaza van abban, hogy ezek az állások léteznek. A Noémak, Rexnek, stb tuti, hogy van fizetett alkalmazottja. De szerintem is ezekre az állásokra ismerettségi körből válogatnak, önkéntesek, kutyások közül, én meghirdetni még egy ilyen állást se láttam.
2013. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában kihalásos alapon lehet bekerülni, pontosabban amikor valaki megunja a magyar állatvédelem szartengerét, akkor az önkéntesek közül valaki beszállhat a helyére, ha akar. De nem javaslom ezt életcélnak, nem annyira jó buli, mint amilyennek hangzik.
2013. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is önkéntes munkában dolgozom egy menhelyen+ heti 50 doboz kutyakonzervvel támogatom a kutyusokat. sikerült a tehetősebb haverokat is bevonni, így ők is támogatják a menhelyt, bár nem dolgoznak itt. most éppen az új ketreceket építjük. 10 éve végzem ezt a munkát napi 8-10 órában, soha nem dolgoztam máshol és főleg nem pénzért. anyagilag megtehetem hogy önkéntes munkát végezzek és azt csinálom amit valóba szeretek.
2013. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatos: ha anyagilag megtehetném, én is lennék minden nap önkéntes, szívesen ;) szerencsés vagy, hogy máshonnan van pénzed a megélhetésre.
2013. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!