Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet rendesen kiszedni...

Mivel lehet rendesen kiszedni az ürülékszagot a kutyám szőréből?! :D

Figyelt kérdés
Ma reggel beledörgölődött sz.rba, valószínűleg emberibe. Rettenetes a szaga :S Már kétszer megfürdettem,egyszer a saját samponjával, most meg az én tusfürdőmmel is már, de most meg kókuszillata lett sz.rszaggal. Valaki mondana valami jó módszert, mivel lehetne kiszedni rendesen a szőréből? Csórikám elviselhetetlen így, de azért még bírom :D

2013. jún. 19. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ecet minden szagot elvesz. Vízzel fele-fele arányban hígítva még a bőrének sem ártana, ha gyorsan és alaposan leöblíted róla, de így, hogy már kétszer meg volt fürdetve samponnal, lehet, hogy már nem lenne jó, ilyenkor érzékenyebb a bőrük.

Szóval nem tudom. Esetleg vidd el úszni valami tóba vagy folyóba és akkor mocsárszaga lesz, az mégis csak jobb. :)

2013. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És holnap már kipróbálhatom az ecetet? Ma már nem fogom többször megfürdetni, majd befogjuk az orrunkat :D Kintre fürdeni nem merem elvinni, mert itt gázos volt az árvízhelyzet, és magas a fertőzésveszély a vizekben :/ pedig az nem volna rossz. De köszönöm választ! :)
2013. jún. 19. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai, fürdetni sem szabad ilyen gyakran.

Kéne várni legalább 1-2 hetet, de addigra úgyis kiszellőzik a szag. Szerintem csak viseld el egy darabig. :)

2013. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keféld ki alaposan a szőrét, illetve, ha nem tudod kiszedni belőle(mert gondolom maradt kaki a szőrében, azért büdös) akkor azt a kis részt vágd le róla.
2013. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!