Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát ajánlot...

Milyen kistestű kutyát ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistestű kutyát, amely jól kijön a többi állattal, a gyerekekkel, és szereti a vizet. Eddig a Cavalier King Charles spánielen akadt meg a szemem (tapasztalatokat szintén írhatnak azok, akiknek van ilyen fajta kutyájuk). Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 21. 22:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
34%

Bichon Havanese

(mondjuk enyém keverék:)

2013. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

"Milyen kistestű kutyát ajánlotok?"


ha bármire nyitott vagy csak kistestű legyen akkor esetleg menhelyről is örökbe fogadhatnál ahol ezekre a feltételekre pontosan tudnak is válaszolni. esetleg [link]

2013. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bármire nyitott. A fenti szövegben említettem is.
2013. júl. 21. 22:17
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az uszkár vízi kutya, ennél fogva imádja a vizet. Állatokkal és idősebb gyerekekkel jól kijön, de pici gyerek mellé nem ajánlott. Nem bántaná vagy ilyesmi, de nem igazán szereti ha mondjuk a fülébe csimpaszkodnak.
2013. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

már ne is haragudj de nem hiába idéztem a kérdésedet.


"Milyen kistestű kutyát ajánlotok? (többi lent)


Szeretnék egy kistestű kutyát, amely jól kijön a többi állattal, a gyerekekkel, és szereti a vizet"


itt pl. semmi nem utal arra hogy konkrét elképzelésed van a fajtával kapcsolatban. ahogyan az se hogy EDDIG a spanival szemezel. oké szimpi de a szöveg alapján még mindig feltételezhető hogy bármilyen egyéb CSAK KISTESTŰ kutyára nyitott vagy. de akkor lehet nekem szövegértelmezés egyes. elnézést kérek!

2013. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igazad van elég nyitott vagyok, és még gondolkozom az örökbefogadáson, de igazából inkább fajtisztát szeretnék tenyésztőtől. :) De azért köszi, hogy átküldted a linket.
2013. júl. 21. 22:31
 7/14 Dalma1997 ***** válasza:

Jack russel, Jagd terrier.

Egyik ismerősönek van mind a kettő.

A fajtáról nem tudok sokat de ők nagyon aranyosak és a vizet is szeretik.

Amúgy minden kutya szeretheti a vizet, ha hozzá van szoktatva. pl. Nekem labrador kutyám van akit a fajtája miatt imádja a vizet és kiskorában szoktattuk az úszáshoz. A szomszédomba színtén egy labrador kutyus:Na ő a közelébe se megy a víznek.

(kivéve busset hound, angol bulldog, tacskó és ilyesmi kutyusok nehezen úsznak a rövid lábuk miatt.)


törpe snaucer, beagle(imádja a vizet és nagyon barátságos kutyafajta), Cocker spániel, Basenji

2013. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
anyám helyesírás, már megocsáss. :D Minden kutya fajtiszta, mert nincs benne se ló, se csirke. A fajtiszta a két kutya, által született kölyök. A fajon belűl vannak a fajták: beagle, basset hound, schnauzer, uszkár, vagy póni, arab félvér, vagy sziámi, perzsa, brit rövidszőrű. Az uszkár megfelel a fönt említetteknek, de mivel a világ 2. legokosabb kutyafajtája forog szóban, ezért tanítani is kell, le kell fárasztani szellemileg, és fizikailag is, nem egy öleb tipus
2013. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lányomnak van egy cavalier kölyke, most 7 hónapos. Sokat van nállunk is, mivel a lányom munkaidelje 12 órás, heti 3-4 alkalommal. Ilyenkor én vigyázzok délután rá. Nagyon aranyos jófej kutyus. Lakásban jól elvan, a szőre nem igényel túlzott gondozást, bár mi a mancsáról kivágattuk a szőrt mert folyton tele ragadt bogáncsal. Igazi kis vadászkutya, az órra folyamatosan a földön van sétáknál, kergeti a madarakat, mindent ami mozog. Viszont lakásba nagyon nyugis, és nagyon hamar szobatiszta lett. Szoktuk vinni úszni is, nem a kedvence de ha bemegyünk akkor utánnunk jön. A gyerekkekel meglehetősen tartózkodó, elviseli őket de nem nagyon szerti ha nyúzni akarják. Olyankor inkább behúzódik a lábunkhoz.
2013. júl. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szerintem a legalkalmasabb kistestü kutya a .:

Yorshire terrier

Nagy ember barát és imádja a gyerekeket! ^^

Ebben a kutyában nem lehet csalódni!

Nekünk kettő is van <3 nagyon helyesek és bulyósak is!

2013. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!