Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyusok. Mit ajánlotok?

Kistestű kutyusok. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
milyen kistestű kutyust ajánlanátok? vinném napi 2x sétálni és akár bent is aludhat a házban.ja és vmi olcsó kellene
2011. ápr. 12. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fox terrier vagy tacskó,nekem mindkettő van(egyben) és nagyon aranyos,okos,szeret mozogni.
2011. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
menhelyi kutya
2011. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha olcsót szeretnél, akkor menhely...ha fajtatisztát, akkor fajtamentők vagy tenyésztők.
2011. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt biztos találsz olyat aki csak rád vár. Nekem amúgy egy tacsi keverékem van. Hihetetlen jó fej.

2011. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A menhelyről hallottál már?Onnan ingyen elhozhatod a kutyust.Amúgy ha kistestűt szeretnél akkor Jack russel,Foxi,puli,tacskó,Waleský korgi
2011. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menhelyen olcsó, ha fajtatisztát akarsz, akkor az negyven ezertől indul.

Amúgy a francia bulldogot ajánlom.

2011. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha olcsó kutya kell akkor mindenképpen menhely. Ha fajtatiszta kutya kell akkor 70.000Ft-tól kezdődnek és én a Cavalier Kings Charles spánielt vagy a Havaneset ajánlom. Két séta mondjuk nem hiszem, hogy elég nekik, csak ha kertes házban laksz.
2011. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
napi 2x séta? áááá az nagyon kevés! Gondolkodj már, ha te nem mehetnél wc-re 8-10 órán át! Tudom, hogy sok ilyen kutya tartó van, mert munka mellett nem tudják másképp, de akkor nem kell bevállalni a kutyát! Akkor inkább más jószág, alomra pisiltetve....... Vagy gondoskodj róla, hogy napközben szomszéd vagy barát levigye... A terriereket ha nempl ha nem mozgatod le alaposan úgy szétkapják neked a házat hogy csak nézel!
2011. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
udvaron lenne.úgy elég a 2 séta
2011. ápr. 13. 16:37
 10/11 anonim válasza:
Szia nekem Cairn terrierem van nagyon barátságos kb. 25-30cm nagyon mozgékony aranyos kutyus .Szerintem jo lenne neked.
2011. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!