Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát lehet úgy eltenni láb...

Kutyát lehet úgy eltenni láb alól hogy ne lehessen kimutatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem mintha beteg lenne vagy ilyesmi fontos hogy ne tudja orvos sem kimutatni... Meghalt testvérem kutyája minden jel nélkül 1 évesen pedig nagyon egészséges volt. Van egy olyan érzésem az exe csinálta és csak kíváncsi vagyok kivitelezhető-e.

2013. júl. 22. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérgezés, akkor az kimutatható.
2013. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mérgezés kimutatható csak sajna vannak természetes mérgek is, mint a békában például. Vagy egyes növényekben. De, ha ilyet gyanítotok és van rá mód akkor vizsgáltassátok ki a halott ebet.
2013. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
65%
Még a kérdésed is morbid.
2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mielőtt a kutya ételét összekevernénk, egy magasan fekvő asztalon készítsünk oda minden jelen lévő személy számára egy-egy kis falatot egy tálcára. Bármilyen kis finomság megteszi, keksz, süti vagy ropi, mindegy. Ezután tegyük a kutya tálját is a tálcára. Győződjünk meg róla, hogy az állat figyeli a mozdulatainkat, majd töltsük bele a tálba az ételét. Ezután, anélkül hogy szólnának a kutyához vagy ránéznének, a családtagok vegyék el és egyék meg a saját falatjukat. Csak miután mindenki végzett az evéssel, akkor tegyük le a földre a kutya adagját. Fontos, hogy eközben se foglalkozzunk sokat a kutyával, próbáljunk szenvtelenül viselkedni. Végül a gazda odébb sétálhat, hagyva enni a kutyát.

Ezzel a kis színjátékkal nagyon erős üzenetet küldtünk a kutya felé. A farkasfalkában a rangsor tisztán kifejeződik az evés idején. Először a vezér és a közvetlenül alatta álló nyúlhat a zsákmányhoz. Csak miután ők jóllaktak, következhet a falka többi, alacsonyabb rangú tagja. Hogy mondandónkat kellően kihangsúlyozzuk, vegyük el nyomban annak a kutyának az eledelét, amelyik otthagyja azt evés közben. Ne aggassza a gazdát, hogy állata esetleg éhezni fog ettől. A kutya nagyon hamar meg fogja érteni a szituációt, higgyék el nekem. Újból csak az a közölnivalónk ezzel a kutya felé, hogy csupán a megfelelő viselkedésért jár neki jutalom. A gazda diktálja a feltételeket, amelyek révén ételhez jut az állat. Ha az nem úgy viselkedik, ahogy kell, ezúttal legfeljebb az éhkoppot nyelheti."

2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ezt nem ide szántam, összekevertem a füleket.

Bocsánat :S

2013. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hahaha semmi baj:D mondom mi? ez már morbid lenne szegény halott muffinnal :| :D
2013. júl. 22. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Elég fura, hogy ilyen vidáman kezeled, meg úgy beszélsz róla, hogy eltenni láb alól. Az a mondatod, hogy " fontos, hogy ne tudja orvos sem kimutatni" az inkább a jövőre vonatkozik, ha már megtörtént volna azt írtad volna, hogy az orvos sem tudta kimutatni. Szóval szerintem te keresel lehetőséget arra, hogy "el tegyél lába alól" egy kutyát úgy hogy ne jöjjenek rá, hogy te voltál vagy arra, hogy hogyan történt....
2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretem kimutatni az érzelgősséget, nem az én kutyám csak testvéremet sajnálom. Az orvos nem tudta kimutatni mi volt a baja. még valami kötözködő? Akkor esetleg folytasd továbbra is a hatalmas "segítségnyújtásod" Aki eleve ilyet feltételez már maga romlott. Szerintem aki ártani akar egy állatnak nem itt teszi fel a kérdését
2013. júl. 23. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem boncolasnal kimutathato, ha megmondjatok, hogy az a gyanutok, hogy mergezes volt.

Sajnalom.

Esetleg, ha ra akarnatok venni, hogy bevallha, mondjatok azt, hogy volt boncolas, es tudjatok, hogy o volt, hatha bevallja.

2013. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szegény Fülöp.:(
2013. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!