Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy kan kutyus a...

Szuka vagy kan kutyus a nyugodtabb?

Figyelt kérdés
A kutya már ki van nézve, de nem tudom milyen neműt válasszak. Kioktatás és lenézés mentes válaszokat várok, tapasztaltaktól.
2013. júl. 23. 12:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért nem árulod el milyen fajtát akarsz? Jobban tudnánk segíteni.
2013. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10-esnek, azt olvastam hogy nem az egyhelyben gubbasztó kutyát ajánlatos elvinni. Hanem olyat aki oda jön érdeklődik, szimatol.
2013. júl. 23. 12:40
 13/21 A kérdező kommentje:
Bolognese kutyus szeretnék.
2013. júl. 23. 12:42
 14/21 anonim ***** válasza:
Amyilen kicsike nem lesz vele probléma, hogy megtartds ha nekiindul egy másik ebnek :)
2013. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nyilván, az egyhelyben gubbasztó kutya valószínűleg beteg. Vagy csak kijátszotta magát mielőtt te odaéerél és éppen aludni szeretne. Tehát nem ilyen fekete-fehér a kiskutya választás. Többször, több napszakban és több élethelyzetben is meg kell őket nézni, úgyhogy ha nem vagy otthon a kiskutya választásban, akkor jobb, ha a tenyésztőre bízod! (Már ha tenyésztőtől veszed és nem szaporítótól.)
2013. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől lesz. Nem egyedül megyek megevnni. Köszönöm a segítséget.
2013. júl. 23. 12:48
 17/21 Imola Ágnes ***** válasza:

Attól hogy kis testű, és fel tudod kapni, ha letámad egy másik kutyát, még nincs megoldva a dolog!!!

Egyszer az életben szeretnék látni egy jól viselkedő, hasonló jellegű kutyát. Azt válaszd amelyik érdeklődik, de a középmezőnyben marad, nem akar minden áron rád mászni, és eltaposni a tesóit. Amúgy kérlek vidd iskolába, és bizonyítsd be h a kistestű kutyák is lehetnek jólneveltek:)

2013. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Figyi, a bolognese egy élénk, vidám fajta, és nem egy túlmozgásos, idegbeteg. Pláne ha jó helyről veszed, és foglalkozol a nevelésével.

Nekem is kistestűm van, de én "lányos anyuka" vagyok, most is szuka kutyusom van, később is az lesz. De ismerek olyan embert is, aki kizárólag kan kutyát tart.

Szóval ami Neked tetszik, és igen, a kölyök legyen élénk, érdeklődő. De ha egy olyan kutyát nézek ki, aki visszahúzódóbb, akkor azt válaszd :) Tudni fogod, ha látod őket ;)

2013. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ma 12:49, én írtam utánad, hogy nekem is kistestűm van, yorkshire terrier. 6 éves, sulit végeztem vele, és most terápiás kutya, kisgyerekek között van nagyon sokat.

Tehát ne hidd, hogy nincs jól nevelt kistestű :)

2013. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Értem. El szeretném vinni mindenképpen, ha megszokott nálunk és minket elmegyek személyesen érdeklődni mikor van a kiképzés stb.
2013. júl. 23. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!