Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehet ez?...

Milyen fajta kutya lehet ez? Tegnap éjjel hoztam be az útcáról

Figyelt kérdés

Szerintem még nagyon fiatal lehet.Nagyon kicsik és gyengék a fogai.És amúgy pedig foltos a nyelve.És nincs farka.Nemtudom le lett vágva vagy így született.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 23. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Szia!


Szerintem hasonlít a labradorra, bár az nem farok nélküli. Talán valamilyen keverék lehet....

2013. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Imola Ágnes ***** válasza:
Keverék. A fogai még kicsik, mert a kutya is fiatal
2013. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
a labrador nem pufókabb? és meddig nőlhet ez meg ha már most ilyen hoszú lábai vannak?
2013. júl. 23. 13:57
 4/21 A kérdező kommentje:
de milyen keverék?
2013. júl. 23. 13:58
 5/21 anonim válasza:
Hát igen ezért mondtam hogy HASONLÍT a labradorra, nem teljesen olyan..
2013. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem középtestű kutyus lesz.

Felénk ezt a fajtát nevezik: "árokoldal-keverék"-nek = amikor egy fajtiszta kutyus "összetalálkozik" egy nem jegyzett fajtával.

2013. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mekkorára nőhet meg?
2013. júl. 23. 14:04
 8/21 A kérdező kommentje:
attól mert nem fajtiszta nem fogom kidobni az útcára mondjon akárki akármit
2013. júl. 23. 14:12
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendes tőled, hogy nem hagytad az utcán.

Persze az természetes, hogy az ember próbál tájékozódni, hogy majd ha megnő, kb. mire számítson.

Szerintem nagyon hálás lesz neked, és nagyon hű és ragaszkodó társ, házörző lesz belőle. Tisztában van ő azzal, ha nem is tudja, de érzi, hogy nélküled nehezen tudott volna életben maradni.


Aki utcára rakta, azért tette, mert nem fajtiszta. "Lelke rajta", majd meglehet, hamar bánni fogja!

2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem le van vágva a farka. Akkor pedig valamilyen fajta kutyának próbálhatták meg kicsinek elsózni, csak gondolom nem jött be, ezért került utcára szegény.

Talán dobermann, náluk van még (talán) farokvágás, amire kicsit is hasonlít... de azon kívül, hogy fekete és hosszú lábú, mást nem látok bele. :)

Nem tudom, mi lehet.

2013. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!