Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám nem enged el kutyát...

Anyám nem enged el kutyát sétáltatni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel azt mondja, hogy korán van. Délben hogy túl meleg van. 3 felé hogy túl meleg beton a kutyának. Este meg sok a szúnyog. Én minden nap vinném le a dunára. Imád fürödni. Tökéletesen be van tanítva. Rendkívül engedelmes, elfogadott falkavezérnek. Nagyon barátságos mindenkivel, minden kutyával is. Általában egy órát vagyunk lent. Mit csináljak vele?

2013. júl. 23. 16:15
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Eddig eltudtam vinni, mert dolgozott, de a szeptemberig szabadságon van.
2013. júl. 23. 16:20
 2/30 sippara ***** válasza:
89%
Hát megfogod a kutyát, rárakod a pórázt és elmentek sétálni. A kifogásokra meg válaszolni kell: "Korán van még!" - De én már fent vagyok, a kutya is fent van, szóval nekünk nincs korán. "De túl meleg van!" - Épp ezért megyünk le a Dunára fürdeni. "De túl meleg a beton a kutyának!" - Ne beszélj már hülyeségeket... na jó, nem, anyukádnak nyilván ne ezt mondd :D Inkább: Nem baj, csak kicsit megyünk betonon, itthon bevizezem a lábát, aztán úgyis lemegyünk a partra.
2013. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
én szépen elmagyaráznám neki hogy ezek a kifogások nem fognak jót tenni a kutyának. szüksége van a mozgásra. ahogy valljuk be neked sem egy hátrányos dolog ez. mellesleg ha idáig te és a kutya jól elvoltatok korán, déli melegben , túl meleg betonon és sok szúnyoggal akkor nem értem őt miért zavarja ez.
2013. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld pacsik! Ezt mondtam neki, de azt mondta hogy ne p*fozzak neki vissza. :(
2013. júl. 23. 16:29
 5/30 A kérdező kommentje:
Most meg azt mondta, hogy hogy lehetek ekkora hülye, hogy egyáltalán kutyát sétáltatok. Sajnos ilyen a családom felfogása. :(
2013. júl. 23. 16:32
 6/30 A kérdező kommentje:
Most meg belém köt mindenért. Mindenért engem hibáztat.
2013. júl. 23. 16:35
 7/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

16/F

Most meg a kutyával üvöltözik.

2013. júl. 23. 16:52
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

Reggel, amikor alszik lépj le a kutyával. Hagyj neki egy üzenetet, hogy elmentél. Vigyél pénzt, kaját, vizet. Egy jó ideig elleszel a kutyával, hazafelé meg veszel neki egy csokor virágot, vagy egy bonbont. Ha meg ez se elég neki akk max. kitakarítod a szobádat. Többet nem tehetsz :/

Úgy kéne, h hazaérsz, anyud leordít, hogy hogy merészeltél "megszökni", akkor vágj bűnbánó képet, süsd le a szemed, motyogd azt, hogy te csak kedveskedni akartál neki, a kutyát meg magával vitted, majd húzd elő a virágot/bonbont a hátad mögül. Lehet, hogy ezután még zsörtölődni fog, de hamar ráhagyja majd.

2013. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
* magaddal
2013. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!