Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám nem enged el kutyát...

Anyám nem enged el kutyát sétáltatni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel azt mondja, hogy korán van. Délben hogy túl meleg van. 3 felé hogy túl meleg beton a kutyának. Este meg sok a szúnyog. Én minden nap vinném le a dunára. Imád fürödni. Tökéletesen be van tanítva. Rendkívül engedelmes, elfogadott falkavezérnek. Nagyon barátságos mindenkivel, minden kutyával is. Általában egy órát vagyunk lent. Mit csináljak vele?

2013. júl. 23. 16:15
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem tudok hova menni. Nincs semmi pénzem. Ha elmegyek, szerintem elvenné minden cuccomat. Eddig 16 éven át el kellett viselnem. Amióta az eszemet tudom, nem volt semmi kedvesség tőle felém. Csak azt várom, hogy befejezzem a gimit, és elköltözzek.
2013. júl. 23. 16:57
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

én nem értem az ilyen szülőket komolyan mondom. szabin van és ahelyett hogy pihenne szellemileg és fizikailag egyaránt, kötekedik a fiával akinek csak annyi a bűne hogy egy kutyával foglalkozik nem mellesleg igen jól megtanulva a felelősség gyakorlati fogalmát.


én minden nap hálát adnék az égnek -főleg a mai világban- ha egy ilyen fiam lenne! nyugodtan hátradőlnék és amíg ő a kutyával a dunaparton van és szépen megnézném a sorikat a tv-ben. vagy vennék egy jó kis lazító fürdőt, tudom is én.


kérdező. állj elé, és egyenesen kérdezz rá, pontosan mi a baja? mond hogy azért érdekel hátha tudnál benne segíteni, vagy együtt megoldani a problémát.


nem tudom mennyi idős de lehet klimaxol. azt nagyon kellemetlenül élik meg sokan. de persze ezt nehogy mond neki. mert akár az van akár nem, mindenképpen sértő.

2013. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
56 éves. Egyszerűen ha hozzászólók, már leordít. Nagyon köszönöm a választ. :)
2013. júl. 23. 17:29
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyennek szülőnek minek gyerek? Én is 17 évesen értem meg arra, hogy apámnak visszamerjek szólni és ott hagyni egyedül, ha mindenért belém kötött és úgy beszélt velem mint egy utolsó rabszolgával, azóta próbál rendes lenni velem. Valahogy Neked is el kell érned, hogy kicsit visszavegyen ő is, mert ez nem normális.

Vidd csak el a kutyát, de tényleg ne a legnagyobb melegben, hanem reggel vagy este. Este a szúnyogok ellen bekened magad Szuku-val, Ultrathonnal, vagy bármi egyébbel és mehetsz, nem tudom miért keres ilyen piti kifogásokat...

2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
68%
Vidd el nem kell naáyddla törödni.Nekem is mindíg rinyáltam anyámék de én elvittem azért is a kutyát amikor akartam.Aztán már nem si szóltak semmit :D
2013. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Most rögtön elviszem a kutyát, és leszärom anyám mit mond. Nagyon köszönöm a bátorítások!
2013. júl. 23. 18:19
 17/30 anonim ***** válasza:
Ügyes légy és vigyázz magadra. Egy anya:-)
2013. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vissza is értünk, nagyon király volt. Elviszem holnap reggel is, és nem érdekel mit gondol. Nagyon köszönöm, nélkületek nem sikerült volna!
2013. júl. 23. 19:01
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen problémák vannak édesanyáddal. De Te már nem vagy 10 éves, hanem egy félig felnőtt ember, lassan nagykorú leszel. Szerintem ennyi idősen nem kell engedélyt kérned ahhoz, hogy kimenj sétálni a kutyáddal. Ha ennyi idősen anyukám azt mondta volna, hogy ne menjek ki, mert sok a szúnyog, akkor elnevetem magam. Nem gúnyból, csak ... ne kezeljen már úgy, mint egy dedóst.

Persze azért klassz lenne, ha rendeznétek a viszonyotokat.

Azért meg külön pacsi megy, hogy sétáltatod a kutyátokat, biztos nagyon élvezi :)

2013. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ahogy meglátta a vizet, megőrült. Én elengedtem, és belefutott a vízbe. Igazából nem rendeztük, mert most még jobban utál. De ez engem nem érdekel, és nagyon köszönöm a félig felnőtt dicséretet. :)
2013. júl. 23. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!