Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyám nem enged el kutyát...

Anyám nem enged el kutyát sétáltatni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel azt mondja, hogy korán van. Délben hogy túl meleg van. 3 felé hogy túl meleg beton a kutyának. Este meg sok a szúnyog. Én minden nap vinném le a dunára. Imád fürödni. Tökéletesen be van tanítva. Rendkívül engedelmes, elfogadott falkavezérnek. Nagyon barátságos mindenkivel, minden kutyával is. Általában egy órát vagyunk lent. Mit csináljak vele?

2013. júl. 23. 16:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Biztos nem utál. Próbálj neki segíteni, ha mész sétálni a kutyussal, akkor mittomén, vidd ki a szemetet, vidd be a postát, kérdezd meg, hogy hozzál e valamit a boltból.
2013. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Jól tetted, kedves kérdező! Még sok ilyen 16 éveset! :))) Itt vidéken nincs egy se ugyanis. :( (Én is viszem reggel-este a kutyát, és hálistennek nem kötnek bele. Bár minden másba meg igen...) Szóval kitartást. 16/L
2013. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 23. 21:34
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat nem vagy egyedül ezzel. Sok ilyen idegbeteg anya van, az enyém is ilyen volt. Aztán mikor elkoltoztem és egyedül maradt, megjavult a viszonyunk, most jóban vagyunk, szeretetben. Azt tudom mondani, hogy ne hagyd magad megalázni, akkor sem, ha mások ezt tiszteletlensegnek tartják, te is ember vagy! Aztán amint lehet költözz el, utána jobb lesz. Addig meg kitartást. 22/L
2013. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valahogy csak kibírom, amíg elköltözök. :)
2013. júl. 24. 07:13
 26/30 Imola Ágnes ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy azzal magyarázod anyukádnak a kutyasétálétatást, hogy te is nagyon élvezted ha ő vitt téged a parkba, és hogy szeretted a vele átélt sétálgatásokat, és ugyanezt szeretnéd átadni a kutyádnak...és hogy még ha ideges is, szeretnéd ha egyszer ő is veled tartana, hátha újra átélhetnétek azt amit még kicsikorodban, együtt nevethetnétek....nem biztos hogy meghatja, de egy próbát megér
2013. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Igaz, egy próbát megér.
2013. júl. 24. 08:38
 28/30 anonim ***** válasza:
Volt reggeli séta?
2013. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Még szép! Bár most nem a dunára, hanem egy nagyobb rétre mentünk. :)
2013. júl. 24. 08:57
 30/30 anonim ***** válasza:
Szuper, csak ìgy tovább.
2013. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!