Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Milyen kutyát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
6-tól 2-ig dolgozok, és utána ráérnék vele foglalkozni nem tudom milyen fajtát vegyek, de délutánonként jó lenne elmenni vele futni, tanítani, stb.... szívem szerint pitbullt vennék, vagy staffordot, de nekik több idő kell egy délutáni 3-4 óránál.. amúgy 21 éves 180 cm magas, és 84 kg vagyok. szerintetek a németjuhász jó választás lenne? hely az lenne neki bővel szabadon futkározhatna jó nagy portánk van kerítéssel szóval biztos nem tartanám láncra verve. egyedül élek.. úgy érzem kellene egy társ. mit ajánlanátok? milyen kutya lenne jó nekem? csendes visszahúzódó is vagyok, de imádok edzeni, sokat edzek, ezért is gondoltam pitbullra vagy staffira mert ők a legjobb atléták. örökmozgók. de azért egy pitbull, kezdésnek talán sok lenne és arról lemondok. szerintetek?

2013. júl. 23. 17:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
valóban nem te voltál, ne haragudj, ugyanaz volt a keresztnév emiatt vádoltalak meg. :)
2013. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Amstaff, vagy Pitt....ha ezeket szereted, és van kutyás tapasztalatod, akkor vedd meg. HA délután rendesen megmozgatod, akkor nem lesz baja, reggel munka előtt egészségügyi séta, d. u. azt a három négy órát ozd ketté, első fele munka után, a másik este lefekvés és kaja előtt, megszokja hamar, hogy mikor mozog, mikor pihen....sok sikert hozzá, fantasztikus kutyák:P
2013. júl. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Majd ird meg, hogy vegülis milyen fajta mellett döntöttel!


Es a 10-es valaszt miert pontoztak le?

2013. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Staffordot vettem :) Még kicsi de hihetetlen játékos sosem fárad el a kis sz*ros xDD esténként a lépcsőn mindig kb egy órát ülünk egymás mellett vagy ő ül az ölemben nagyon aranyos fajta és szép is :)
2013. aug. 17. 19:23
 15/17 A kérdező kommentje:
eddig csak akkor dühített picit fel, mikor szétrágta a papucsomat :) akkor erősebben felkiáltottam rá hogy rossz kutya!!! Szegénykét megsajnáltam mert lehajtotta a fejét, és bement a házába. de ez kell is ha meg akarom nevelni szerintem.. egy fél órával később már megint ott voltunk együtt :) nem tehetek róla de nem tudok rá haragudni végül is az én hibám hogy kint hagytam a papucsomat xD
2013. aug. 17. 19:29
 16/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha megsajnálod a kutyádat fegyelmezés után, vigyázz, mert MÁR ROSSZ ÚTON JÁRSZ! Fegyelem, szabályok, gondozás, szeretet...erre van szüksége, nem sajnálatra! Vigyázz, mert hamarabb kijátszik téged a kutya, minthogy te azt észrevennéd.
2013. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A megsajnálással tényleg vigyázni kell, kell a fegyelem. Zsiványak tudnak lenni nagyon a kis szőrmókok, hamar átvágják az embert, elérik az hogy te érezd magad rosszul, hiába csinált ő rosszat :D

De egy életre szóló társak az tény :)

2013. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!