Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgezés tünetei mikor jönnek...

Mérgezés tünetei mikor jönnek ki kutyánál?

Figyelt kérdés
Mikor hazahoztam a kutyam eleinte sokat szokott, majd leszokott rola. Multheten alig foglalkoztam vele mentem mindenfele csak setalni jartunk. Akkor amikor nem voltam itthon elszokott egy parszor. Es ma megint...most mar megint annyit foglalkozok vele, mint eddig szoval remelhetoleg le fog szokni rola. Na es ma fel 1kor hoztam be. Felek, hogy mi van, ha megmergeztek, mert meguntak, hogy sokat van kint?! Vagy felszedett valamit vagy akarmi. Mondjuk van egy par szomszed akinek szinte mindig kintvan a kutyaja, de akkor is. Kicsit bagyadt a kutyus, de nagyon meleg van, ilyenkor gyakran ilyen...+fuvet eszik, de azt is szokott. Ha esetleg megmergeztek akkor mikor jonnek ki a tunetek? Mit adjak neki, hogy megussza? Vagy csak tulaggodom es foloslegesen parazok?
2013. júl. 24. 14:57
 1/3 Imola Ágnes ***** válasza:
Orvos, MOST! Lehet mérgezés, kullancs, stb.... irány a doki
2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat, eloszor is, oldd meg, hogy ne szokjon ki.

Nem csak megmergezhetik, hanem mas kutya megmarja, elutik, akinek bemegy a kertjebe, fejbe vaghatja....

A mergezes tunetei attol fuggenek, mennyi merget evett, pl.rangas, bagyadtsag, szaja habzik, stb.

Otthon azt nem lehet kezelni, olyankor azonnal allatorvos, es meg ufy is kicsi az esely a tulelesre...

2013. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miert vinnem orvoshoz?

Nem viselkedik mashogy, ha nagy meleg van gyakran bagyadt..fuvet is gyakran eszik. Csak most ugrott be az agyamba, hogy mi van ha egyszer megmergezik igy?!

amugy igen tudom, hogy a szokesrol le kell szoktatni...

2013. júl. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!