Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó-dobberman? Keverék...

Tacskó-dobberman? Keverék kutya, vajon mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
11,5 éves kutyám egy ideje "elbújik" a sötét gardrobszobába. Eddig ágyra/kanapéra felugrott, ma már azt sem, csak elfekszik és néz bánatosan. (Tudom, vigyem állatorvoshoz)
2013. júl. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha tudod, akkor miért kérdezed?
2013. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Na, ha tudod, akkor mit akarsz kérdezni? Lehet, hogy fáj a lába, azért nem megy már fel magasra. Doki.
2013. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju ***** válasza:
92%

Eszik, iszik rendesen? Lehet, hogy csak melege van.

Ha kedvetlen is és nem érdekli az étel se, vidd el orvoshoz. Ugrálni talán azért nem ugrál, mert fájnak az izületei.

Milyen fajta kutya? kan, szuka?

2013. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert tájékozódni szerettem volna. Hóvarjú! Köszönöm az értékelhető, hasznos választ. Szuka kutya, tegnap még evett, ma letusoltam langyos vízzel, törölközéskor a jutifalatot megette.
2013. júl. 24. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja, szóval az a hasznos válasz, hogy ne vidd dokihoz? Így vigyázol az öreg kutyádra? Bárki mondja, hogy lehet, hogy nincs baja, te rögtön megnyugszol?
2013. júl. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az a hasznos válasz, hogy nem vigyem orvoshoz. Ebben a hőségben azonban meggondolandó, hogy hosszabb útra induljak vele, akár gyalog, akár BKV-val. Mostani sétánál is elvégezte a dolgát, és elindult hazafelé. Lehet, hogy a melegtől bágyadt, vagy tényleg az izületeivel van gond. Az "öreg" kutyámra eddig is vigyáztam és ezentúl is fogok. Egyébként 1 éve, mikor oltásra vittem, rákérdeztem az állapotára, kicsit aggodalmaskodva. Az állatorvos meg kinevetett, ugyanis a vizsgálóasztalról leugrott a kutyum.
2013. júl. 24. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha "csak" az ízületeivel van gond, azzal sem árt dokihoz menni, mert akkor fájdalmai vannak, azt meg illik csillapítani. Idős kutyát inkább sűrűbben lásson doki, mint ritkábban.
2013. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, megette a vacsoráját, megint bevonult a sötét gardrobba. Persze, elviszem állatorvoshoz, de ha eszik, iszik, inkább várok egy kicsit, míg nem lesz ilyen hőség. Tudja valaki hozzávetőleg egy ilyen vizsgálat kb. mit kóstál. Gondolom Rtg-t mindenképpen javasolni fog a doki.
2013. júl. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!