Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek erte? Annyira el...

Mit tegyek erte? Annyira el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Van egy kutyam, akit mindennel jobban szeretek. Viszont az utobbi idobe valami tuti nincs rendbe velem. Szerintem vashiany lehet..

Sokat szedulok, faradekony vagyok, semmihez nincs energian es turelmem. Es sajnos ez a kutyamon jon le a legjobban. Szegeny rengeteg foglalkozast igenyelne, de en nem birom. Minden nap setalunk, de akkor is csak vonszolom magam utkozben. Mondtam anyanak, hogy vigyen el vervetelre, de azt mondta, hogy nincs semmi bajom csak bebeszelem magamnak, mert nincs kedvem a kutyamhoz. Pedig ez nem igaz!! En szeretnek vele jatszani, foglalkozni, setalni, futni, nagyokat kirandulni. De semmi erom... Egyre rosszabb, szokik es kezd rosszul viselkedni. Mikor meg nem volt ilyen bajom akkor hihetetlenul okos volt, de kezd a fejemre noni. Nem akarom:(( valakinek nincs valami otlete, hogy mi az amit birnek vele csinalni?


2013. júl. 24. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos arra nincs ötletem, mit kezdhetnél a kutyáddal.

Arra sokkal inkább van, hogy mit kezdhetnél magaddal!

2013. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Szedjél vasat :) Nekem bejött :D
2013. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Bocs de hány éves vagy, hogy nem tudsz egyedűl elmenni a dokihoz és kérni egy beutalót vérvételre? Az én gyerekeim 14 évesen simán egyedűl mentek, max szóltak hogy elmennek a dokihoz ezért meg ezért.
2013. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérj meg mást, hogy kísérjen el vérvételre.

Hány éves vagy, és mióta tart ez az állapot?

2013. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vashiány és fáradékonyság lehet a lisztérzékeny egyik tünete is, ami komoly következményekkel járhat, ha nem derül ki időben és nem kezdesz el diétázni, de ehhez egy vérvizsgálat és egy biopszia szükséges..
2013. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp kéne egy vérvétel... Ez még komolyabb baj is lehet.

A kérdés kutyás részéhez most nem tudok mit hozzátenni, bocsi.

2013. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Simán eltudsz menni az orvoshoz, kérsz egy beutalót, csinálnak egy vérvételt, meg van oldva... Anyudról meg hadd ne mondjak semmit.... :S
2013. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fhu, lehet nem is ebbe a temaba kellett volna irnom a kerdest:)

14 vagyok, anya nem enged..ez van.

2013. júl. 24. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:
De figyelj már... mi az, hogy nem enged?.. Fogod magad, és el mégy a háziorvoshoz. Nem érzed jól magad, könyörgöm......
2013. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Anya azt mondja, hogy nincs semmi bajom csak bebeszelem.
2013. júl. 24. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!