Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek erte? Annyira el...

Mit tegyek erte? Annyira el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Van egy kutyam, akit mindennel jobban szeretek. Viszont az utobbi idobe valami tuti nincs rendbe velem. Szerintem vashiany lehet..

Sokat szedulok, faradekony vagyok, semmihez nincs energian es turelmem. Es sajnos ez a kutyamon jon le a legjobban. Szegeny rengeteg foglalkozast igenyelne, de en nem birom. Minden nap setalunk, de akkor is csak vonszolom magam utkozben. Mondtam anyanak, hogy vigyen el vervetelre, de azt mondta, hogy nincs semmi bajom csak bebeszelem magamnak, mert nincs kedvem a kutyamhoz. Pedig ez nem igaz!! En szeretnek vele jatszani, foglalkozni, setalni, futni, nagyokat kirandulni. De semmi erom... Egyre rosszabb, szokik es kezd rosszul viselkedni. Mikor meg nem volt ilyen bajom akkor hihetetlenul okos volt, de kezd a fejemre noni. Nem akarom:(( valakinek nincs valami otlete, hogy mi az amit birnek vele csinalni?


2013. júl. 24. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kérsz beutalót és elmész egyedül vagy egy barátoddal. ezekhez a vizsgálatokhoz nem kell szülői beleegyezés..
2013. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

lehet általánosságban vett vitaminhiány is. néha amikor kissé "rendetlenül" eszem, hamar elkezdek én is fáradékony lenni, meg erőtlen és egyebek. az étkezésed rendben van? eszel megfelelő mennyiségű zöldséget és gyümölcsöt? egyél minél több zöldséget (uborka, paradicsom, paprika, salát stb) gyümölcsöt (dinnye, barack stb) nyersen ha lehet. ilyen melegben nincs is jobb mint egy jó kis hűvös saláta, vagy egy lédús gyümölcs, jó kis gyümölcssaláta.

nem adok egy hetet és azonnal érezni fogod a "hatását". ettől függetlenül természetesen mindenképpen jó lenne ha elmennél egy vérvételre. nem kell ehhez anyád engedélye. elmész és kész!


a kutyával kapcsolatban pedig mindenképp meg kell emberelned magadat. sajnos ő nem azt nézi hogy most erőtlen kedvedben vagy vagy sem. ő azt nézi hogy ráhagyod a dolgokat esetleg, nem vagy vezetőhöz méltó, nem figyelsz rá. amit én mint embertársad megértek, tudom milyen pocsék, de sajna a kutya nem úgy gondolkodik ahogyan mi -amúgy ezért is jó mert ilyen szemszögből is sokkal erősebb embert farag belőlünk!

2013. júl. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyél sok sok gyümölcsöt, zöldséget, spórolj egy kis pénzt és vegyél magadnak valamilyen vitamint...amúgy ez a meleg is rátesz egy lapáttal, szóval azt ajánlanám, hogy reggel és délután sok időt tölts a kutyával. Sokat segít ha van egy barátod, esetleg barátnőd, aki szintén kutyás, és együtt foglalkozhattok a kutyákkal...a kánikula időben pedig pihenj sokat...
2013. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!