Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vagy kettő kutyát tanácsos...

Egy vagy kettő kutyát tanácsosabb tartani? Miért?

Figyelt kérdés

#kutya #tanácsosabb
2013. júl. 24. 21:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
46%
egyet és ha 6 éves lesz, mégehyet
2013. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha nem tudja az ember kezelni akkor egyet se...


elöször próbáljon az ember egyet tartani, hogy birja e kezelni, van e hozzá türelme stb stb... sokan abba a hatalmas nagy hibába esnek hogy jhaj hát a kiskutyám rosszalkodik, hozok neki még egy kutyát hogy ne unatkozzon... két neveletlen kutya nagyobb baj mint egy...

2013. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom szerintem ez az anyagi háttértől IS függ, hiszen két kutya, mindkettőnek oltások, féreghajtó, táp ez az. És ha ne adj isten betegek lesznek, mert mondjuk valamit össze szedtek az udvaron, megint az orvos, gyógyszerek. Sok a herce-hurca egy kutyával is (nekem is van),nem hogy kettővel.
2013. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból hányat tanácsos tartani? Ha az ember szeret kutyázni, és van is ideje-pénze-energiája, meg egyáltalán akar két kutyát, akkor nyilván tanácsosabb kettőt. Ha egyre sincs ideje, és azért akarna egy másodikat, hogy ne unatkozzon az az egy, akkor viszont egyet se. Még fel tudnék sorolni pár esetet, de egyszerűbb, ha elmondod, hogy valójában mire vagy kíváncsi.
2013. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


akumi: Csak kíváncsiságból kérdeztem.

2013. júl. 24. 22:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy kettővel könnyebb. Az én kutyám iszonyú szófogadatlan volt. Aztán találtunk egy kóbor kutyát és befogadtuk. Amíg élt a befogadott addig minden rendben volt. Kb. egy évet volt velünk, de mióta meghalt azóta már megint rosszalkodik a kuttyom
2013. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és sajnálom a kutyátokat! ://
2013. júl. 24. 22:47
 8/14 Valletta ***** válasza:

Valamennyire lefoglalják egymást mikor egyedül vannak, illetve szerintem fontos, hogy a kutya annyit legyen a fajtársaival, amennyit csak lehetséges. Boldog ő a gazdájával, a gazdája is boldog a kutyájával, de az ember a kutyát, illetve a kutya az embert nem helyettesítheti. Az gazdi meg annyit vállaljon, amennyit tisztességgel el tud látni.


Nemrég hoztam ki ideiglenest a kutyám mellé. Már ismerték egymást, mert én mentettem, egy hónapot voltak már együtt tavasszal. Látni kellett volna azt a boldog pofát, amit vágott mikor hazajöttünk! :) Nekem is nagyon örül, mikor hazajövök, de ez más volt, kifejezetten a másik kutya miatt volt boldog.

2013. júl. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. júl. 25. 06:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akumival értek egyet.Ne azért tartsunk két kutyát, hogy az egyke ne unatkozzon egyedül, hanem mert mi akarunk egy másikat is. Vannak kutyák, akik szeretnek egykék lenni és nem vágynak fajtatársra.
2013. júl. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!