Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát, de milyet?

Kutyát, de milyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd valamikor egy közepes testű, közepes mozgásigényű kutyát. Ha lehet, ne fagyjon meg télen és 25 fok felett is legyen kutya, tehát ne olyan legyen, hogy 30 fokba meg se bír moccanni. Nagyon tetszenek a magyar vizslák, de félek, hogy túl mozgékonyak nekem és nem tudnám kielégíteni az igényeit.


Van most két kutyám, tehát nem a közeljövőben szeretnék másikat, csak elkezdtem játszani a gondolattal :) A menhelyek és gyepik is eszembe jutottak, tehát nem kizárt, hogy onnan (is) lesz kutyám, de most kifejezetten a fajták érdekelnének. Kinek milyen tapasztalata van? Köszi


2013. júl. 25. 09:29
1 2
 11/16 Valletta ***** válasza:
Miért, nekem milyen aktivitású az agár?
2013. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Valletta ***** válasza:
Mármint nekeD.
2013. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egy agár magas mozgásigényű/aktivitású. Nem gondolnám, hogy beéri napi két rövidebb sétával mondjuk, amiben van egy fél órás szimatolós, szabadon mászkálós rész is...
2013. júl. 25. 22:50
 14/16 Valletta ***** válasza:
Az agarak nagyon lusták. Rohannak pár kört, majd mennek vissza a kanapéra dögleni. Mondjuk őszintén szólva rohangálni élőben én még csak whippetet láttam, az összes többi agár lassított felvétel volt.
2013. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Érdekes.... :O
2013. júl. 26. 09:54
 16/16 anonim ***** válasza:

Agarak tényleg lusták.


Ismerősömnek 2 magyar agara van, bár ők inkább nagytestűek.De agarak :D Szóval ő heti 3x-4x jár Coursingre (nem tudom hogy kell írni). kertes házban lakik amúgy és a kutyáknak elég ennyi,bár ő minden nap elmegy velük 2 órára a közeli mezőre és egymással játszik a két agár haza mennek és döglenek a kanapén.Szóval az tévhit,hogy nagy mozgás igényük van.Egyszer kiszaladgálják magukat onnantól alszanak egész nap.De ha 2 napig nincsenek sétáltatva akkor sem csinálnak balhét :)

2013. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!