Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudni szeretném valyon meg...

Tudni szeretném valyon meg mérgezték-e? Elöte lévö nap nem volt semmi baja még ugrált is este fele. Amugy még csak féléves lehetett körübelül azt nem tudni hogy meg kapta e a védö oltások 1 honapja találtuk le fogyva az ut mentén és haza hoztuk.

Figyelt kérdés

Hajnalba találtam rá ahogy feküdt a fübe és habzot a szálya.

Tünetei: nagy fájdalmai vannak 1x ment a hasa meg 1x hányt nem evet nem ivott. sajnos csak egy napig élt.



2013. júl. 25. 13:37
 1/2 sippara ***** válasza:
...és egy hónap alatt nem volt idő beoltatni, megvizsgáltatni? Az egy nap alatt ilyen fájdalmakkal, szájhabzással nem volt idő orvoshoz vinni? A ti felelőtlenségetekbe halt bele, gratulálok.
2013. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az orvos látta már de nem talált semmit se azal kapcsolatba hogy meg kapta e a védö oltésokat részletesen le irok mert ahogy látom egyesek csak kritizálják a kiirást és nem segitenek a másiknak : amikor meg találtuk a picurt azt mondta az orvos hogy korai be adni neki még az oltásokat nem értetük mert nem lehetet tudni a pontos korát azért irtam hogy kb 2 hét mulvára volt idöpont az oltásokra mert sajnos akkol lett volna alkalmas... Sajnos tegnapi nap oránként voltam az állatorvosnál és még hivogatam is de nem lehetet elérni mert neki is van saját dolgai... igy meg kérném azokat hogy akik azt figyelik kibe köthetnének bele inkább kérdezgesenek mielött irkálják a hülyeségüket. és direkt irtam kb 1 honapja mert még nincs teljesen anyi
2013. júl. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!