Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs itt véletlen egy miskolc...

Nincs itt véletlen egy miskolci vagy környéki állatbarát, aki egy 25 km-es fuvart el tudna vállalni?

Figyelt kérdés
Egy sérült kiskutyát kéne a menhelyre bevinni, de én nem vagyok odavalósi, és autóm sincs. Valaki? Nagyon hálásak lennénk!
2013. júl. 25. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Little Red Miskolcon lakik!
2013. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Honnan kéne behozni Miskolcra?
2013. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Halmaj nevezetű faluból, 25 km-re Miskolctól. Elég sürgős lenne, a menhely átvert minket, mert azt ígérték beviszik, elutaltuk a pénzt, de kitalálták, hogy mégsem. Little Rednek írtam, még nem írt vissza.
2013. júl. 25. 14:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Van onnan ismerősöm, felhívom, írok, ha van valami.
2013. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bakker :/

Csak aztán nehogy az legyen, h a menhely utána azt találja ki, h nem veszi át :(

2013. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi, valaki már van aki Miskolctól elhozza hozzám, csak Halmaj-Miskolc távon kéne, én meg holnap megyek vele dokihoz, a menhelyet inkább kihagyjuk.
2013. júl. 25. 14:50
 7/17 anonim ***** válasza:

Óóó, így már értem :)

Ő lesz a 4. kutyus? :) V a másik ideiglenest örökbe fogadták végül? :)

2013. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Az a baj, hogy ilyenkor már csak hazafelé mennek az emberek. Reggel indulnak el dolgozni, be Miskolcra.
2013. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na most nagyon kusza az egész, lehet, hogy nem is hozzám jön, mert mi megyünk el 1-én itthonról egy hétre. Másik válaszoló van, aki be tudja fogadni aug. 15-ig, addig úgy néz ki, a jelenlegi ideiglenesem is gazdisodni fog. Hogy aztán mi lesz, nem tudom, ha elmegy az ideiglenesem, akkor jöhet hozzám. Csak szegény válaszoló bátyjának 600 km-t le kell most vezetnie:S
2013. júl. 25. 15:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Írd le légyszi privibe, hogy Halmajról kitől kell elhozni a kutyát. Lehet megyünk ma ki Halmajra (párom szülei ott laknak) és onnan jövünk be reggel dolgozni, 8-ra. Nem biztos még, és csak ha el tud valaki jönni érte reggel 8-ra vagy az én vagy a párom munkahelyére.
2013. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!