Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek a kutya jobb es miert...

Kinek a kutya jobb es miert es kinek a macska es miert? EN KUTYAS VAGYOK!

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 23:15
1 2
 1/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
70%

Nekem azért jobb a kutya mert nem vagyok otthon ülő típus. Ezáltal sokat tekergek és így a kutyát is magammal tudom vinni.

Ezen felül még a munkatársam is.

2013. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Kutya.

Hűség, tisztelet, intelligencia, és mindemellett remek társ, akár túrázni, akár csak a TV előtt ülni...

2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a macska, mert nincs elég időm foglalkozni egy kutyával.
2013. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Mindkettő. Van egy oroszkék cicám, aki visszahozza a labdát, az ajtóban vár, még fürdeni is elkísér. Ha hazaérek dumál, velem alszik, felkelt ha szól az ébresztő.


És van egy 45 kilós amerikai bulldogom, aki olyan lusta mint az állat. A labda nem érdekli, a bot sem, futni nem szeret, lesántul ha vízbe lép, 1 km után már vontatja magát. Egyedül a kötelezést szereti.


Az meg hülyeség, hogy a macskások otthonülősek. Több macskám volt, mint kutyám, mégsem vagyok otthonülős. Rohangálok össze-vissza, a kutyával és nélküle is, de néha azért jól esik, hogy a macskát nem kell levinni sétálni egy hosszú, fárasztó nap után. Macska tartható lakásban, persze, a kutya is, ha napi 4-6 órát dolgozol, és van időd napi 3x1-2 órára levinni. Sajnos ez nem mindenkinek adatik meg.

2013. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Macska,mert jobban illik a személyiségemhez és az életmódomhoz :)
2013. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Aki a macskához hasonlít az macskát tart, aki a kutyára az kutyát. Akinek a macskára van szüksége hogy megtalálja benne a hiányzó felét az macskát tart, akinek a kutya jellemző tulajdonságaira van szüksége, az kutyát tart.


1. tán kutyás éjjeliőr vagy, vagy hivatásos? :)

2013. júl. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

# 6.

Biztonsági.

2013. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
KUTYA egyértelműen a macskák nem tudják annyira szeretni a gazdájukat mint a kutyák a kutya hűséges a macskával ellentétben (bocsánatot kérek a macskásoktól,de nekem ez a véleményem)
2013. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mindkettő. Van puli keverékem és border colliem. Imádom őket! Már nagyon sok macskám volt. Mos 1 van de őt szeretem mind közül a legjobban. Egy nagyon különleges macska! Néha olyan mintha még egy kutyám lenne. (Benti-kinti macska.) Ha viszem sétálni a 2 kutyát ő is jön velünk.

A kutyák közül mind kivétel nélkül hűséges ha olyan a nevelése. A macskáknál ez kicsit bonyolultabb.De egy ilyen macska mellett nem tudom azt mondani hogy a kutyák jobbak.

2013. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
en azert vagyok kutyas mert nemvagyok az az otthon ulo tipus es a macskat NEM lehet porazon setaltatni mert azt o nem szereti.van macskam is de bar a macska is az ajtonal var minket de miutan adunk neki kajat mar el is megyen a haztol,vagy ha otthon van akkor meg csak fekszik.ha hazaerek a kutyam majd ki ugrik a borebol es nemhagy nyugodni mig nem csinlok vele valamit.a macska egy haszontalat haziallat a kutya NEM!!a utyak eleteket mentenek stb. stb.nem azt mondom hogy a macskaban nincs semmi jo,de a kutyaban 10x annyi jo tulajdonsag van mintt a macskakban
2013. júl. 26. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!