Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek a kutya jobb es miert...

Kinek a kutya jobb es miert es kinek a macska es miert? EN KUTYAS VAGYOK!

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 23:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Kutya.

Szeretek a kutyámmal sétálni,túrázni.

Lehet nekik trükköt tanítani ami még jobban összeköti a kutyát és gazdáját.Lehet velük sportolni.

Sokkal jobban lehet olvasni a testbeszédükben.

A barátságosnak mondott macskák mind össze karmoltak!!

Engem még 21 életévem alatt egyszer sem harapott meg kutya pedig nagyon sokkal találkoztam,nőttem fel.Macskákkal alig találkozok évi 2x-3x de akkor meg is karmolnak.Ha vendégségben vagyok macskásnál nem simogatom meg a macskát.Régen még szerettem is őket,de amikor már nem tudom hanyadjára karmoltak meg azóta már félek tőlük.Esküszöm egy rotweilertől nem félek,de a macskáktól igen.Meg ismiéknél is ülök a széken erre a szék alól belém karmol ok nélkül a macska!

Legalább ha a kutya tesz vmit azt ki lehet találni miért tette vagy éppen jelzi ha vmi nem oké mondjuk morgással akkor tudom hogy az adott kutyát békén kell hagyni.A macska meg csak úgy megkarmol,mert kedve van.

Nem azt mondom,hogy minden macska ilyen.De eddigi életem során csak ilyen agresszív macskákkal találkoztam!Lehet a gazdival jól viselkednek,de hogy az idegeneket utálják.


Múltkor egy macskás ismerős jött hozzánk még nem volt nálunk és kérdezte,hogy harapnak e a kutyák,mondtam nem,mert normálisan vannak nevelve.Erre ő,mert a macskájuk minden idegennek neki megy.Ez normális? másrészt a macskákat nem lehet nevelni vagy ha lehet is 100x több időbe kerül!


Mindig is lesznek kutyások és macskások közt ellentét vkinek jobban illik az életviteléhez egy kutya vkinek meg egy macska.Midenki döntse el milyen állat kell neki.De azt utálom,hogy a kutyások lehülyézik a macskásokat és fordítva!

2013. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nekem van mind2 de tapasztalatbol mondom hogy a kutya a jobb...a macskasok azert macskasok mert meg nem volt kutyajuk.
2013. júl. 26. 16:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Volt már kutyám,de nem tudtam megszeretni.Egyáltalán nem illett hozzám,sőt kifejezetten idegesített hogy folyton a közelemben akart lenni,sétálni kellett vinni akkor is amikor pl. beteg voltam,mindig össze koszolta magát a parkban aztán lehetett megfürdetni,a fél lakást kitakarítani.. Egyáltalán nem igaz hogy a macskákban kevesebb lenne a jó tulajdonság,vagy haszontalan lenne.Az ismerőseim közül akik kutyások sokkal izgágábbak mint a macskások.A kutyások az ismerőseim közül túl sokat beszélnek,nem tudják mikor kell befogni,túl sokat pattognak,egyszóval minden olyan tulajdonság megvan bennük ami számomra elképesztően idegesítő.A macskások sokkal kimértebbek,nyugodtabbak,kétszer is meggondolják mit mondanak mielőtt kinyitják a szájukat,nem csacsognak feleslegesen és nem mennek az idegeimre az állandó mozgolódásukkal.Persze nem akarok általánosítani,nem mondom hogy minden kutyás egyforma...
2013. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ez nem a haziallattol fugg hogy milyen az ember viselkedese...es mondj 1 dolgot,amire hasznalhato 1 macska.kutya olyan embernek kell aki szereti az eletet es kimenni,jatszani vele stb. nem pedig bent ulni a hazba es fekudni.
2013. júl. 26. 20:26
 15/20 anonim ***** válasza:
A 13-as egy macska :D
2013. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bizonyára macska vagyok,hát hogyne.Miaú ;) Kedves kérdező,tessék mondok:


"A dorombolás jótékony hatással van a csontfejlődésre, a csontok és a bőr egészséges állapotának megőrzésére. Végeztek olyan kísérleteket, amelyekben azt vizsgálták, milyen hatással van a törött emberi csontok gyógyulására. Kiderült, hogy azoknak a betegeknek a csontjai gyorsabban gyógyultak, akiknek macska dorombolt az ágyukban, amíg lábadoztak, így nagyon sok ortopédorvos a dorombolás frekvenciájával azonos berendezést használ. A macskák éjszakai vadászataik során karcolásokat, horzsolásokat, sebeket, sőt néha töréseket is szereznek. A dorombolással valószínűleg képesek sérüléseiket begyógyítani."


Ezen kívül ami az én cicámban jó nekem,hogy érzi ha rossz kedvem van,hozzám bújik és megvigasztal.Szép kis pofija,kifejező szemei és gyönyörű selymes bundája van.Tökéletes egy hullámhosszon van velem.Ja igen,szereti az életet...én imádom az életet,de nem az elcsépelt gyerekes és értéktelen oldalát.És drágám,mielőtt reagálsz valamire tanulj meg szöveget értelmezni :)

2013. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nagydolog....hallottal mar vakvezeto macskarol? esetleg olyanokrol akik romok alol mentik meg az embereket? vagy drog kereso macskakrol? RENDORMACSKAKROL?? terapias macskakrol??? vadaszmacskakrol? nemhiszem...
2013. júl. 28. 13:58
 18/20 A kérdező kommentje:

[link] EGY KUTYA


[link] itt a macskad... -_-

2013. júl. 28. 14:11
 19/20 anonim ***** válasza:

Az utolso kommentelonek enis tudok kuldeni egyinket ha bem kettot es kuldok is!! [link]


Es a masik: [link]


Szoval mondhatni nagyon halas allat.. :S macska meg sose olt meg senkit bar lehet kis termetenek oka is ez..

2015. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kutya.


Szeretek kirándulni,sétálni és ezt jó megosztani vkivel aki igazán élvezi.Sajnos eléggé lusta baráti társasággal áldott meg a sors. 15 perc sétától kidőlnek,nyafognak -.-

Akkor könnyebben megy az ismerkedés is.

Sok embert ismerek az által,hogy sétálok napi többször:) Persze,főleg kutyásokat,de sokan mások is megállítanak kérdezősködnek. Kár,hogy velem egykorúak nem nagyon sétálnak.Akkor még barátság is kialakulhatna szerintem


Viszont tény,hogy a kutyás emberek sokkal nyitottabbak,barátságosabbak:)


Eleve a jellememhez is kutya való.Én szeretem ha itt lebzselnek mellettem.


Macsekok számomra is eléggé kiszámíthatatlanok.Nem utálom őket.Olyan semlegesek.De belém is ok nélkül belém karmolnak.Egyik válaszolóval is megtörtént,hogy szék alól belé karmolt, ugyan ez velem is!! Kajálunk ismerőséknél,még a lábamat se mozgattam,aztán belém karmolt -.-


Kutyáknál egyértelműbbek a jelek,ha esetleg támadni akar.

2015. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!