Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az hogy a tacsim...

Miert van az hogy a tacsim (7eves) megszaglaszta a yorkim (6hetes) ea fintorgott egyet es elment. Hiaba viszem a kozelebe elmegy. Felhet a. kicsitol vagy csak fura meg neki?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert semmi dolga sincs vele. Egy számára idegen kölyök kutya közömbös inger. Ráadásul a tacsid is tudja, hogy a kölyöknek 6 hetesen az anyja mellett kellene lennie. Persze aki szaporítótól vesz kutyát az nem csoda, ha még nem hallott erről.
2013. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanaz ez volt, eleinte az idősebb kutyám nem foglakozott a kölyökkel, ha odament hozzá, akkor a nagy odébb ment. Pár nap múlva már játszottak és együtt aludtak, szóval valószínű kell egy kis idő a tacsinak, mire rájön, hogy a kicsi is családtag. Mellesleg 6 hetesen az anyja mellett a helye, később nem kell csodálkozni ha viselkedési problémái lesznek.
2013. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
Nem a kölyökre fintorog, hanem rád. Fordítok "Áhh, nem hiszem el, hogy olyan idióta a gazdánk, hogy már van egy kutyája, mégsincs halvány lila segédfogalma sem a kutyatartásról... Jézusom... inkább arrébb is megyek".
2013. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szaporitotol vettem...erre az egy napra hoztam el mivel akitol veszem elutaztak egy napra es igy kaptam egy lehetoseget hogy meglassam mi a helyzet. Azt meg hogy fog almam sincs az allattartasrol es ezt anelkul mondja hohy nem is ismer...hu tarsam a kutyam es mindennel jobban szeretem. azert szeretnenk melle egy kicsit hogy az tudjon kitol tanulni. Azert koszonom a valaszokat:)
2013. júl. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!