Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fintorgott a babám, és nem...

Fintorgott a babám, és nem nagyon ízlett neki előszörre az alma. Meg fog ez változni?

Figyelt kérdés
:)
2009. szept. 28. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog. Szerintem elsőre minden baba fintorog. Próbáld holnap is meg utána is. Hamar ráéreznek az ízére. Az enyém pl utálta a krumplit magában, ma az egyik kedvence a krumlipüré.
2009. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megfog. Az enyém képzeld még öklendezett is tőle. Pedig pépet adtam neki. Olyan hangokat adott ki, hogy megkóstoltam, biztos nem mosóport adtam e neki:).


Gondolj bele, hogy a kis ízlelőbimbók milyen impulzust kapnak! Ezeket az impulzusokat még soha nem érezte. Kivéve a pociban, egy kicsit a magzatvíz átvette, de az igen enyhe volt.

Sok sikert és kitartást!!

2009. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sem jött be elsőre az alma, fintorgott öklendezett össze szorította a száját.

Őszibarackra váltottam, azzal kezdtem a hozzátáplálást jó édes volt, csak úgy tátotta a száját, majd mindig kis almát kevertem a barackhoz s úgy már megette, és a székletet is javatja.

Ha kapsz még valahol nektarint vagy őszibarackot próbálkozz azzal, nálunk a zöldségesnélm még van.

2009. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is fintorgott, de még akkor is, amikor már 1 hete kóstolgattuk. Első pár kanálnál fintor, utána meg már tátotta a szájacskáját, alig győztem adni neki:) Minden új íznél fog majd fintorogni, de majd meglátod mi az amit szeret és mit nem. Az enyém pl nem eszi meg a zöldséget, ha nincs hozzá keverve gyümölcs, de ha már csak egy pici alma van benne, akkor jöhet.
2009. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!