Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belőlük akarok egyet megvenni...

Belőlük akarok egyet megvenni szerintetek? Fajtiszták?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 28. 12:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hiszen kutyák. Ne adj pénzt egy szaporítónak ismeretlen eredetű kutyáért!
2013. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen fajtiszták mert ugatnak, van négy lábuk, farkuk. Egyszóval kutyák.

Fajtatiszta kutyàt apródon elég nehezen fogsz találni. Keress fel egy tenyésztőt és vásárolj tőle 100%-ban fajtatiszta kiskutyát. Nem egy olcsó mulatság de ha nem tudod megfizetni egy fajtatiszta törzskönyves kutya árát akkor kezdj el gyűjteni vagy látogass el egy menhelyre, gyepmesteri telepre. Hasonló kiskutyák vannak ott is mint a hirdetésben.

2013. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

fajtiszták mert kutyák!!


de nem fajtatiszták!


keverékek,nem venném meg őket nem is olyan szépek ezek a kiskutyák tuti nem csak pit bull van bennük az első az olyan boxeres..


Ha valóban fajtatiszta szép kutyákat szeretnél akkor tenyésztőtől vegyél! Ne pedig szaporítótól.

Ha innen veszel nagy korukba ne csodálkozz ha nem hasonlít majd pit bullra hanem mondjuk inkább boxerre vagy látszik rajtuk,hogy keverék.


ezeket a kölyköket nézd ezek törzskönyvesek össze se lehet hasonlítani a te általad linkelt kölykökkel!!!


[link]

2013. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
lehet fajtiszta egy kutya törzskönyv nélkül is, de ha oda állnék egy komolyabb fényképezővel, akkor másabbnak tűnnének.. (szerintem)
2013. júl. 28. 12:30
 5/29 A kérdező kommentje:
de egyébként én is inkább keverékeknek nézem őket.. bár nem is az a célom hogy egy fajtiszta törzskönyvvel rendelkező kutyát vegyek.
2013. júl. 28. 12:33
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet fajtatiszta törzskönyv nélkül. :)

Akkor minek tetted fel a kérdést, ha tudod hogy keverékek?

2013. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Ezek a kölykök szemlátomást keverékek és még annak is borzasztó satnyák, menhelyen ennél százszor különb pit keverékeket találnál és akkor nem is támogatnál egy ilyen alja mocsok szaporítót. Látszik milyen borzalmas és igénytelen körülmények között vannak tartva ezek a kicsik, nem lennék meglepve, ha betegek, férgesek, bolhásak lennének. Felnőtt korukra tuti még csak hasonlítani sem fognak a fajtára.

Konklúzió: ha fajtatiszta pitbullt szeretnél, akkor keress fel egy megbízható tenyésztőt, ha viszont nem fontos, hogy fajtatiszta legyen akkor keresgélj menhelyen.

2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Ezek korcsok, eladják őket pittnek és enm si azok az tuti.
2013. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

A hirdető még azt sem tudja leírni, hogy "fajtAtiszták".... Mondjuk te sem, kérdező.

Ő egy szaporító, és szerintem még abból is a rosszabbik minőségű... Én nem hoznék tőle kölyköt, még ha fizetne érte sem!

2013. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
jójó :D elég volt megkaptam a válaszaimat. Tudom hogy a Pitbullokkal kapcsolatos kérdéseknél szeretik oltogatni egymást az emberek, elolvastam ezen az oldalon párat, itt mindenki nagy okos, az egyik ezt mondja a másik azt, jó értem nem fajtiszták köszönöm szépen sziasztok.
2013. júl. 28. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!