Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya fejere spriccelni...

A kutya fejere spriccelni vizet ha rosszat csinal jo modszer?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 14:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Milyen kutyád van?
2013. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem érsz el vele. Viszont ha kicsit megcsíped a nyakán a bőrt, annak már van fegyelmező hatása.
2013. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én azért nem használnám ezt a módszert mert nem szeretném ha félne a víztöl!
2013. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

utolsó

ez a módszer egy palotapincsinél vagy egyéb kis ölebeknél talán bevállna de egy nagyobb kutya fegyelmezéséhez kevés

inkább fenyítsd meg, azaz verd meg

nem, nem úgy hogy járni se tudjon, hanem csak annyira, hogy tudja, rosszat csinált

2013. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kérdező, milyen kutyád van? Milyen fajta?
2013. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én ezt sosem alkalmaztam, mert nem akarom, hogy ne adj Isten féljen a víztől. Inkább tiltó szót használok vagy kicsit rácsapok.

De nála pl. nem válik be, ha a hátsójára csapok, mert valamiért azt játéknak veszi. :D

2013. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

vadaszkutya.25-30kg marmagassag 50-55cm.a marmagassag az hogy a fejet nem szamitjuk bele nem?rovidszoru,nyakanal olyan rancosabb mintt a testen barhol.

[link] bocsi de csak szlovakul talaltam meg :)

2013. júl. 28. 15:55
 8/11 Valletta ***** válasza:
Én ezt csak a kertben tudom elképzelni, pl. ha ki akar szökni a nyitott kapun vagy teszem azt a csirkéket kergeti, te meg odaspriccelsz a slaggal. Nem kell, hogy a fejére menjen, illetve ez csak amolyan tűzoltás jellegű kényszermegoldás, ha nincs nálad slag, simán hülyének nézhet.
2013. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden kutyánál más módszer használ...az enyémnél használ a vizes de nem alkalmazom...de ha valami rossat csinál nyugodtan üss rá az orrára...lehet, hogy beválik..ha nem akkor próbálj mást.
2013. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó..ha egy kicsit rácsapsz a hátsójára akkor az sem árt neki
2013. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!