Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet, hogy a benti...

Linduli kérdése:

Hogyan lehet, hogy a benti kutyámnak állandóan valami baja van pedig jól van tartva és csak felügyelettel van az udvaron?

Figyelt kérdés
Az én araranyos mini shi-tzu lány kutyámnak folyton valami baja lesz pl:(ami már volt neki) gennyes duzzanat a nyakán és a lábán,enyhe bordatörés,magától kialakuló sebek.sántítás.még csak két éves!Mit tegyek ellene?

2013. júl. 28. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A baj ott kezdődik, hogy "mini shi-tzu" kutyád van. Nem feleslegből van sztenderd a méretre is. Sajnos, kapott a szüleitől jó kis örökséget. Immungyengeséget, és még sok egyebet.

El kellene vinni egy komoly klinikára pl, ahol kivizsgálják és talán tudnak valamit ajánlani , amivel kissé megerősítheted az egészségét.

2013. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem szoktam ezt javasolni minden kis hülyeségre, de én már szaladnék vele az orvoshoz. :S Ilyen komoly bajai vannak? :O Akkor tényleg ki kell őt vizsgáltatni alaposan.

Előttem jól írták, amit írtak.

2013. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt akartam írni, mint az első válaszoló.

Már agylobot kapok a nem létező mini kutyáktól... genetikai hulladék mind.

2013. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 sippara ***** válasza:
75%
Az a baja, hogy a gazdája semminek nem nézett utána, csak mostazonnalminiakármicsodátolcsóngyorsanszomszédutcából alapon vett egy kölyköt. Anélkül, hogy akár csak a fajtára rákeresett volna a neten, hiszen rögtön kiderült volna, hogy "mini shi-tzu" nincs. Egy komolyabb állatorvosi kivizsgálás nem ártana.
2013. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Valletta ***** válasza:
80%
Úgy lehet, hogy eleve egy megnyomorított kutyát vásároltál. Ha egy kicsit tájékozódsz és az eddig orvosra költött összeget egy tenyésztőtől vásárolt kutyára költöd, most lenne egy fajtatiszta, egészséges kutyád egy beteges keverék helyett.
2013. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

"mini shi-tzu"

Vettél egy olyan fajta kutyát, ami nem is létezik, és csodálkozol, hogy nem stimmel? Ne tedd. Kérj törzsvásárlói kedvezményt az állatorvosnál, legközelebb meg gondold át jobban, honnan veszel kutyát.

2013. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tik izék. Ez egz fajtatiszta shi-tyu kutya törzskönzvel!

Több nagy versenzt is megnyert.Nagyon okos játékos.Igay talán eyeket a bajokat a nagy pázsiton kaphatta.Egyszer belement egy szúrós bokorba és talán ay okozta neki a sebeket.A sebekböl nagy duzzanat lett.De már nincs ilzen baja.A bordatörés egy éve lett azért,mert tnalán leugrott az ágyról és rosszul ugrott.Nemrég voltunk egy kinti partyn amire elvittuk öt is és biztos ott kapott valami férget a farkára ami kiette neki.Na jó talán elismerem,hogz nincs mini shi-tzu fajta,de lehet,hogy igen,mert hallottam,hogy sokan nemtudnak a fajtáról,mert elég ritka.És még szeretném megkérdezni, hogz ay 5 kiló normális e egy majdnem kétéves shi-tzu-ra?

2013. júl. 28. 21:02
 8/14 anonim ***** válasza:
Annyira ritka, hogy egyetlen hivatalos helyen sem ismerik, ennélfogva hivatalos törzskönyve sem lehet.
2013. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] eszerint normális a súlya, de akkor meg mitől mini? Ezt sehogy sem tudod nekünk elmagyarázni :)
2013. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De eltudom! Egy picit kisebb,mint a normális.
2013. júl. 28. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!