Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merjek bevállalni egy kiskutyá...

Merjek bevállalni egy kiskutyát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Oké, most nyár van, nincs semmi csak pihenés. De ha elkezdődik a suli akkor már szinte semmire nem lesz időm. Heti 1 edzés, énekóra, zeneiskola, énekkar, különangol... És ott van mellette még a tanulás is persze. Régebben jártam futni de mostanában semmi kedvem hozzá. (és ez meg is látszik rajtam néhány pluszkiló formájában) Szeretnék egy kiskutyát már nagyon régóta. És tudom hogy rengeteg törődést, időt és pénz igényel. Nagyon szeretnék egyet, és tudom ha lenne akkor muszáj lenne futni/sétálni járnom és kutyával még szívesen is mennék. És az is igaz hogy sokat tanulhatnék egy kutyustól. Mi a véleményetek?

2013. júl. 28. 20:54
1 2
 11/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Próbálj ideiglenesen befogadni... van lehetőséged tesztelni magad, és ha úgy érzed nem vagy felkészülve, akkor is tudod, hogy nem marad örökre nálad... ha pedigjól sül el a dolog, akkor jöhet a kutya, akár az ideigléenes is, vagy másik.
2013. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!