Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy Bishon Havanese...

Vettem egy Bishon Havanese kiskutyát 3 hónapja (most 5 hónaos), és mostanában már másodszor nézik foxinak. Szerintetek fajtatiszta?

Figyelt kérdés

Pedig 35 ezerért vettük,és láttam az anyját is aki törzskönyves és tuti fajtatiszta.Mondjuk anyja nem göndöres szőrű, de az apja szerintem göndörödő lehet.Sőt a testvérét is láttam és ő is fajtatisztának néz ki.A harmadik alomtesót nem láttuk, mert elvitték már.Nem hinném, hogy ha keverék lenne, hogy elkértek volna 35 ezret.És amíg nem vittem kutyakozmetikushoz azóta senki nem nevezte se keveréknek se foxinak.Egyszerűen azóta göndörödik a szőre és kifésülhetetlen.linkelek róla egy képet. [link]

ilyen volt előtte és ilyen lett utána

[link]

SZERINTETEK SEM FAJTATISZTA?

Az állatorvosunk azt mondta fajtatiszta, és igen szép példány.


2013. júl. 28. 15:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%

az állatorvos tudja mit beszél szerintem

viszont most tényleg ez a fontos, hogy fajtiszta-e?

mivel kicsi korától nálad van az a lényeg ,hogy szeresd és ő is fog téged ennyi szerintem

2013. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fajta nem csak tiszta fehérben van? Lehet én vagyok a tudatlan, de én még csak olyanban láttam.

Amúgy ha keverék, akkor is van olyan ember, aki megkéri az árát. Neki megéri totálisan, nem?

2013. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem kozmetika előtt szebb volt.Sajnos csak így tudtam belinkelni a képet.
2013. júl. 28. 15:32
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát, hogyha nem mondta volna a tenyésztő,szaporító vagy hogy is nevezzem,hogy fajtatiszta, akkor nyilván vagy nem veszem meg, vagy lealkudom az ára felét.
2013. júl. 28. 15:34
 5/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok, egyébként meg nagyon aranyos kutya. :)
2013. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát, hogyha nem mondta volna a tenyésztő,szaporító vagy hogy is nevezzem,hogy fajtatiszta, akkor nyilván vagy nem veszem meg, vagy lealkudom az ára felét.
2013. júl. 28. 15:35
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

De akkor miért nem vetted volna meg?

Nekem is most lett kutyám nem fajtiszta de ez nem érdekel bár nekem ingyen adták cska a chipp árát kérték el.

2013. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Bishon kiskutya nem csak fehérben létezik. Szerintem nagyon bishon kinézete van, csak ez a fazon nem áll jól neki. A szőre kifésüléséhez pedig használj bontó sprayt. Állateledeles boltokban tudsz venni vagy neten rendelni. A hery-nek vannak jó termékei.
2013. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát törzskönyvet kaptál hozzá? Ha nem akkor csak fajta jellegű keveréked van. Téged jól lehúztak egy keverékért. Nem ismerem különösebben a fajta standardját, de nekem sántít a színezete is.
2013. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

van egy rossz hírem:


bármilyen kutya csak akkor fajtatiszta ha van törzskönyve. törzskönyv nélkül max fajtajellegű keverék

2013. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!