Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kiskutyát melyik...

Német juhász kiskutyát melyik oldalon hírdethetem meg?

Figyelt kérdés
Van 1 kis kutyám kani 5 hetes.Nem tudom eladni :s
2013. júl. 28. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mit keres nálad egy 5 hetes kutya? 8 hetes koráig az anyja mellett a helye
2013. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 hetes koráig. Eddig minig el tudtam őket adni ,de most nem tudom.
2013. júl. 28. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled!Szegény kiskutya!
2013. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

8 hetes kora előtt TILOS eladni...remélem egyszer majd megbüntetnek.

A normális kutyatartók akik fajtatiszta kutyát szeretnének tenyésztőtől vásárolnak. Miért adnának ki az emberek több tízezer forintot egy jóesetben fajtajellegű keverék kutyáért!?

2013. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor felhomályosítalak, te szaporítók gyöngye. 8 hetes kora előtt tilos elszakítani az anyjától a kölyköt, nem csak a szocializáció miatt -bár tudom, hogy a te fajtádat az ilyesmi hidegen hagyja,csak a lóvé a lényeg, minél kisebb befektetéssel- hanem azért is, mert tiltja a törvény! Eddig mindig el tudtad adni? Na, akkor felhomályosítalak még valamiről. Január 1-től kötelező a chip a kutyáknál. Ezer számra dobálják ki a kutyákat, mert a kedves "gazdik" sajnálják rá a pénzt. Gondolod fognak venni olyan kölyköt, akire aztán még költhetnek chipre, oltásra, egyébre? Mert mostantól nem lehet őket elspórolni?
2013. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért is szaporítottad? szegény kutya...
2013. júl. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hirdesd itt meg, hadd tudjuk csak meg a telefonszámod, címed, neved. Aztán majd jól feljelentünk a NAV-nál vagy kimegyünk mi házhoz. Az ilyenek miatt van annyi beteg kutya, és tönkretéve a fajta. Nincs lelkiismeret furdalásod, hogy beteg kutyákat adsz el? Átvered az embereket? És még van bőr az arcodon ide kiírni ezt? Sztem ásd inkább el magad.
2013. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!