Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbüntetnek ha nincs a...

Megbüntetnek ha nincs a kocsiba kutyarács?

Figyelt kérdés
van egy 1 éves kutyám és el akarjuk vinni gárdonyba. De nem tudom hogy elég e ha a csomagtartóba van de nincs elkerítve. És azt se tudom hogy el merjem e vinni ilyen hosszú útra. lécci segítsetek fontos lenne
2013. júl. 29. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább hálót mint rácsot vagy szállítóboxot vagy pedig(nekünk ez van) egy hámot+egy kutyabiztonsági övet.
2013. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 29. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg boxba, ketrecbe, vagy hátsó ülésen kikötve (kutyáknak való hámmal, lehet venni kocsiba valót, ami pont erre van) lehet vinni a kutyát a kocsiban.


Ha hosszú az út, akkor meg kell állni párszor, de ez kutyafüggő is és attól is függ mennyire van meleg. Ha meleg van, és megállsz valahol, akkor ne hagyd a kutyát a kocsiban, mert egy pillanat alatt hőgutát kaphat.


Egyébként nekem az egyik kutyám hátul utazik ketrecben, a másik pedig a hátsó ülésen simán, nincs kikötve, viszont a rendőr simán megbüntethetne érte... Olyan kutyát, amelyik izgága, azt boxban, ketrecben, vagy kikötve érdemes szállítani, hiszen balesetveszélyes, mert előre ugorhat. Az egyik kutyám éppen ezért utazik hátul ketrecben.

2013. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 29. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Csomagtartóban szállításkor háló vagy rács kell, hogy ne tudjon előre menni vagy fékezéskor előre repülni.


Kutyák ezreit szállítják minden nap autóval, semmi baja nem lesz, ha te is magaddal viszed. Levegőt kapjon és ne legyen túl nagy meleg a csomagtartóban se. A legjobb, ha megy a klíma.

2013. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!