Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, mindent megeszik?

Segítség, mindent megeszik?

Figyelt kérdés
A kutyám, mindent felfal, amit le tud nyelni. Tüzelőfát rág szét, és fogyaszt el, nem veti meg az itt-ott talált műanyag vackokat sem. Egyszer még egy öngyújtót is találtam a kertben, amit félig elfogyasztott. Menhelyes kutya volt, valószínű kóborlásai idején szokott rá erre. Aggódnom kéne? Hogyan szoktassam le róla?
2009. okt. 23. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Aggódnod kellene,mert nem tudni mit fog lenyelni. Még baja lehet belöle ...

Valszeg koborlás idején szokott erre rá, ott nincs helye a válogatásnak. A legjobb és legegyszerűbb, ha nem hagysz semmi tárgyat elérhető távolságban ( mint egy kis gyereknél). Növelni is lehet a leszoktatás esélyeit, ha adsz neki valamit amit bátran rághat ( szarvasbőrből készült játék vagy gumicsont). Ha odaadod neki és elkezdi rágni, ne felejtsd el megsimizni. Azt is eltudom képzelni, hogy unalmában üzi ezt a nem tetsző sportot.

2009. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is mindent megeszik, komolyan amikor leejtettem a zsepimet rögtön felfalta.Még a saját kakiját is eszi.:S Szerintem az a legjobb, ha nem hagytok veszélyes dolgokat olyan helyen amit elér.
2009. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!