Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utánozza némelyik kutya...

Miért utánozza némelyik kutya a sziréna hangját?

Figyelt kérdés
A tacsim ügyet sem vet rá, viszont a nagyobb keverékem majdnem mindig utánozza, de csak pár percig, jó mély hangon... Tetszik neki, vagy pont hogy zavarja?

2013. júl. 30. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam hogy bármelyik kutya utánozná a sziréna hangját.. De olyat már igen, hogy egyes kutyák nyüszítenek ha szirénát hallanak. A nyüszítés nem egyenlő a sziréna utánzással. Ha egy kutya nyüszít akkor azért csinálja mert bántja a hallását (túl éles neki)
2013. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk a szomszédban, meg hallom messzebbről is, hogy vonyít pár kutya, de amúgy nem tudom miért :D
2013. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a kutyám, de nem nyüszít hanem vonyít, ami teljesen más. Amint meghallja a mentő hangját elkezd vonyítani.(Közép Uszkár)
2013. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyám olyan furcsa síró hangot ad ki, ha meghallja a sziréna hangját. Ha ilyet csinál, simogatással nyugtatom meg :)


Viszont, egyszer amikor jött a Family Frost, farkasüvöltést adott le xDDDD (Nem vicc!!!)

2013. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az enyém is inkább vonyít, nem nyüszít.

Sokkal nagyobb zajokat is elvisel... nekem a kalapácsolás csengése nagyon tudja irritálni a hallójárataimat, ő meg alszik tovább, mintha nem is hallaná.

2013. júl. 31. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!