Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta? Befogadtunk 1...

Milyen fajta? Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan.

Figyelt kérdés
Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan..Gondolom keverék, de milyen?és miért nem eszik a táljából?:/

2013. júl. 30. 14:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Akkor lehet megmondani hogy milyen fajta ha felraksz róla egy képet.
2013. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Képek lemaradtak..: [link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 30. 14:48
 3/34 anonim ***** válasza:

nagyon szép szerintem akármilyen keverék is :)

enyém már felnőtt, mindig kérdezik milyen fajta , alig hiszik el h fogalmam sincs minek a keveréke pontosan, van benne mindenből, de szép az összhang.

2013. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Azért jó lenne megtudni:P De a táljából is alig eszik, de kézből egyből megeszi a kaját..meg nagyon sokat ugrál és kikarmol.. Megis harapott már vagy háromszor, hiába szépkutya.:DD
2013. júl. 30. 14:53
 5/34 A kérdező kommentje:
Első kutyám, szóval tanácsokat elfogadnék:)
2013. júl. 30. 14:53
 6/34 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudom milyen fajta :( De nagyon jól néz ki :P
2013. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet benne border collie is nekem is olyasmi keverékem van:p...ahogy elnézem:) aranyos... olvass utánna a kutya nevelésének, de ami a legfontosabb, figyelj az oltásaira:) Sok örömet a kicsihez.
2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A kézből etetést most fejezd be! Egyen a tálból! Ha nem kell neki, akkor 10 perc múlva vedd el és majd a következő etetésnél megkapja! Ne kapasd el, mert csak magaddal cseszel ki!
2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát megmondom a tutit.... kutya:))

majd 8 hónapos kora körül már talán látszani fog, milyen fajták dominálnak benne. Ne etesd kézből. Tálba kaja bele és majd rájön, hogyha onnan eszik, nem marad éhes. Harapásról, karmolásról neked kell leszoktatnod. Erről rengeteg válasz született ezen az oldalon. Vedd a fáradtságot és nézz utána.

2013. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a kézből etetést nem sokszor csináltam, de már 1 hónapja itt van és alig eszik, ezért csodálkozom.:) Utána olvasok a nevelésnek, ezért érdekelt legjobban a fajtája:))
2013. júl. 30. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!