Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt és hogyan...

Miért csinálja ezt és hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
9 hónapos szuka kutyusom van. Már a kezdetektől állandóan nyalogat mindenkit. először aranyosnak tartottuk, de néha már kiakasztóan kitartóan csinálja. Ha fekszik mellettünk nekiáll nyalogatni és negyed órán keresztül csinálja, még akkor is ha rászólunk, hogy nem. Az idegeneket is körbenyalja állandóan és ez elég kellemetlen. Amíg a vendégeinkkel beszélgetünk az asztalnál a kutya folyamatosan terrorizálja őket a nyalogatásával és nem hagyja abba sehogy sem, max pár percre de kezdi ellőről. Minket is rengeteget nyalogat. Miért csinálja ezt? Mivel lehetne leszoktatni erről?
2013. júl. 31. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Határozottan letiltod, olyan nincs, hogy nem fogad szót. Illetve van, de akkor nem vagy határozott.
2013. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
Jézusom... most megint le leszek bunkózva, de JÉZUSOM, komolyan nem tudsz letiltani egy kilenc hónapos(!!!!!) kölyköt a NYALOGATÁSRÓL???? Azt mondod, hogy "nem", és ellököd a rohadt kutyát, hát nem hiszem el, hogy ennyi józan paraszti ész nem szorult beléd, mit gondoltál, mit kell csinálni? Elmondasz egy szanszkrit szöveget, kétszer körbefordulsz a sarkadon és csettintesz???
2013. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Az én kutyám is ilyen, mindent nyalna állandó jelleggel, de nem engedjük neki. Ha nem tudod tiltani, keress egy kutyasulit, ahol megtanítják, hogyan kell.
2013. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linduli ***** válasza:
Nekem pár éve volt ilyen kutyám,mint a tiéd.Én azt csináltam,hogy(most egy kicsit állatkínzó leszek sanja)fogtam pár kocka jeleg és amikor megakart nyalni akkor a nyélvére raktam a jeget.Lehet,hogy elsőre nem szokot le róla,de amikor újra és újra megcsináltam utána már nem nyalogatott.
2013. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!