Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a cane corso...

Szerintetek a cane corso fajtamentők adnak ki messzire kutyát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a "messzi"? Elsődlegesen azt nézik nyílván, hogy megfelelő helye lesz-e a kutyának.
2013. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Írj nekik egy e-mailt vagy hívd fel őket telefonon. Biztosan készségesen válaszolnak majd a kérdéseidre.
2013. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tőlük kérdezd, de gondolom kimennek személyesen megnézni, hogy milyen körülmények várják a kutyát és ha például 150 km-re laksz akkor nem biztos, hogy van nekik idejük, pénzük arra, hogy 300 km-t utazgassanak vagy jó lesz vagy nem alapon és veled szemben előnyt élvezhetnek a közelebb lakók.
2013. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ha megfelelő a hely gazdi
2013. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a corso fajtamentés is a Noéhoz tartozik, adnak külföldre is kutyát de nagyon szigorúan szelektálnak.
2013. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nincs akadálya, az ivartalanítás miatt szokott csak probléma lenni náluk, h 30 km-es körzetbe adnak csak ivaros kutyát (értelemszerűen itt kölyökről van szó, mivel a felnőtt kutyáik már ivartalanítva mennek gazdihoz). De kölyöknél is attól függ, mennyire kölyök, mert arra volt már példa, h 5-7 hónapos boxereket ivartalanítottak, mielőtt gazdihoz kerültek volna, így mehettek messzebb is, mint 30 km.
2013. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!