Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fajtiszta kutyák gazdái...

A fajtiszta kutyák gazdái miért nézik le azokat akiknek "csak" keverék kutyájuk van?

Figyelt kérdés

több helyen tapasztaltam már és nagyon idegesítő ez a tény..


sokaknak nincs pénze fajtisztára, vagy nem akarnak (igen ilyen is van).. vagy pedig rossz sorsú kutyákon szeretnének segíteni és menhelyről hoznak haza egy keverék kutyust...


miért több valaki attól, hogy vesz szaporítótól egy ideggyenge, problémás kutyát csak, hogy elmondhassa, neki fajtiszta kutyája van..


tudom nem csak ilyenek vannak de a legtöbben akik lenézik a keverékeket, ilyenek



2013. aug. 2. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a kérdés hülyeség, az "igazi" kutyások semmilyen kutyát nem néznek le... Ne a szaporítós gyökerekből indulj ki!
2013. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz feszültséget generálni? Ezek mindig provokativ kérdések. Az már régen rossz ha valaki azzal van elfoglalva, hogy a kivülállók mit gondolnak a kutyájáról. Nem mindegy??? A Te kutyád, neked kell, hogy tetszen.
2013. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
FAJTAtiszta, és nem FAJtiszta. Minden kutya fajtiszta mert nem keverik a génállományt más FAJéval(pl. farkassal) Tehát minden kutya fajtiszta. A fajtatiszta meg amikor 2 vagy több fajtájú kutya keveredéséből lesz utód.
2013. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

A normális emberek nem nézik le.

A hülye bunkó sznob tajparasztok (már bocsánat) azok igen, hogy lám, háromszázezerér' vettem a kutyám, oszt ugyanannyit fizettem a kiképzéséér', némmá milyen szépen mutat a gyepen.

Igaz, hogy az udvarból még életében nem volt kint a kutya, de mindegy.

2013. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez egy dolog a sok közül, amit senki nem fog tudni megoldani soha. Mindig és mindenütt vannak rosszindulatú emberek.

Van olyan ismerősöm, aki aranyos és kedves de baromi nagyra tartja a cicáját, mert fajtatiszta. De egyébként meg semmire nincs megtanítva.

Vele szemben meg ott az én cicám, aki két fajtának a keveréke, állandóan megkapom ettől az ismerőstől, hogy ő csak házi cica... de mégis okosabb és jobban meg van nevelve, mint az övé.

Kutyám menhelyről van, tudom, hogy fajtatiszta, mert volt ilyen fajta kutyám. Rajta meg csodálkoznak az emberek, mert mindenki azt hiszi, hogy őt versenyekre viszem.


Megesik ez is, az is. Ne rágódj ilyeneken, csak felhúzod magad. :)

2013. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Kutyáim keverékek,de még egy fajkutyás sem éreztette velem.
2013. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Én még sosem néztem le senkit ezért ellenben engem keverékesek már sokszor leszóltak. Na most akkor mi van? Bunkó bárki lehet.
2013. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Valletta ***** válasza:
13%

Szerintem azért, mert azt hiszik, hogy az ő kutyájuk különlegesebb, pedig csak papírja van arról, hogy kik a felmenői és jó drágán vették.


Nekem egyébként nem titkolt vágyam megmutatni az ilyeneknek, hogy a keverék sok dologban lehet jobb, mint egy fajtatiszta, hiszen nem a származáson, hanem a nevelésen, képzésen múlik, hogy mi lesz a kutyából.

2013. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Lehet, hogy van néhány hülye, de biztosan nem ez a jellemző. Csak az embereknek ugye mindig a negatív tűnik fel.
2013. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert f4szfejek, ezt már én is tapasztaltam, és ha találkozok is egy ilyennel a kutyáimat (keverékek)oda se engedem egy ilyen ´gazdi´ kutyájához csak hogy érezze!
2013. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!