Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esély van rá hogy ma...

Mennyi esély van rá hogy ma megfial?

Figyelt kérdés
Van egy magyar vizslám aki vemhes, és tegnap vettem észre napközben hogy gyöngyözik a teje, valamint lyukakat ás magának amibe belefekszik. Egész nap ma alig járkált és a levegõt szuszogósabban veszi mint szokta, picit level a hátsója is. Magyon mozgolódtak ma benne a picik is, forgolódtak meg nyomták ki magukat. A 60.napon már túl vagyunk. Lehet rá esély hogy ma megszüli a piciket? Szeretnék vele fent maradni ha van erre esély!
2013. aug. 2. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mérd a kutya lázát, ha 37 fok alá esik, készülődhetsz, és még most hívd fel az állatorvosod, hogy ha bármi van, azonnal jönni tudjon.
2013. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyire mehet ilyenkor le a hõmérséklete? 36.79et mértem de lehet nem raktam teljesen jól be neki
2013. aug. 2. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Tartósan kellene 37 alatt legyen. Mérd óránként, az a biztos. És az állatorvos tényleg legyen beriasztva!


Azért nyugtass meg, hogy ivartalaníttatod ezután a kutyát.

2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem észreveszed majd mikor elkezd vajúdni,az enyém is este kezdett,8 körül fel alá járkált nem találta a helyét,felkeltett utána is jött oda folyamatosan akkor nagyon görcsölt tépkedte a kartondobozt,lepedőket,ez ment 11ig és akkor jött az első pici. utána kb negyed óránként jött egy, hajnal 4re megvolt mind a 10. nagyon nagy élmény elsőre :) sok sikert hozzájuk :)
2013. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Baromi nagy élmény lehetett a szukának is.Meg nektek is,mikor a pénzt kaptátok a szaporított kiskutyáitokért.
2013. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
most azért haljon ki mindenki mert fáj a szülés? ha anyád is így gondolkodna te nem lennél most itt :D nem szaporítunk kutyánkat ne aggódj.
2013. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor mit csináltok ? :)
2013. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Na ebből látszik,mennyi tudással szaporítasz....

Egy ember el tudja dönteni,szeretne-e gyereket.

A kutya nem gondolkodik ezen tudatosan,az ösztönei irányítják.És azt is elárulom,hogy semmi baja sem lesz egy szukának,ha életében egyszer sem ellik.

2013. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
orvos mikor látta utoljára?
2013. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!