Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyat szeretnek, de a szuleim...

Kutyat szeretnek, de a szuleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondoltam mar arra hogy megveszem es odateszem az ajto ele es valakit megbizok hogy csongessen es aztam fusson el.De nem tudom,jo otlet-e?

2013. aug. 3. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy jó ötlet(bár nem írod hány éves vagy) Kutyát minimum 10 évre vállal az ember ill az állat haláláig.Ha nem jön be az akciód, hova rakod a kutyát, az utcára?? Én inkább rábeszéléssel próbálkoznék.
2013. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.
2013. aug. 3. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lenne jó ötlet, egyrészt ha szüleid nem nem engedik, az azért is lehet, mert nem akarnak kutyát a házba. Akkor pedig lehet akármilyen fiatal és aranyos, nem fogják befogadni.


Másrészt, szüleid nem buták, ha már volt előzmény (te kérlelted őket és ők nemet mondtak), akkor tudni fogják hogy te rendezted így.


Tudni kéne, miért nem engedik.

2013. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Amit irtal az max akkor jon be, ha a szuleid nem tudjak, hogy mennyire szeretned a kutyust. Mert maskepp gomndolni fogjak, hogy te vitted oda.

Amugy nekem se akartak megengedni a szuleim a kutyust es most megis egy csodalatos foxterrier keverek boldog gazdija vagyok:) En ugy vettem ra a szuleim, hogy kivalasztottam a kutyat (menhelyrol) es elmondtam, hogy mennyire szeretnem, a szuleim persze eloszor azt mondtak, hogy szo se lehet rola. Majd nem volt mas temam minden nap a kutyus kepeit mutattam a szuleimnek, sirtam is sokat (nem azert, hogy hisztizzek, csak annyira szerettem volna, hogy nem tudtam visszatratani). Aztan anya belement, de apa meg nem. Elkezdtem csinalni a helyet a kutyanak. Van egy kutyaolunk, kihoztam a garazsbol. Ott rendezkedtem. Apanak leesett az alla. Majd egyik nap feloltoztem. Kerdezte, hogy 'hova mesz?' mondom a kutyaert. Aztan mondta, hogy ne buszozzak el erte, uljek be a kocsiba es menjunk. Igy egyutt elmentunk es hazahoztuk a kutyust. En voltam a legboldogabbb. Kb. 2 hetig gyozkodtem oket es nagyon is megerte. Junius ota van nalam szoval egyatalan nem regota, de rengeteget fejlodott azota, sokat tanult es nagyon szeretem! Szinte mindent en csinalok es a szuleim nem csalodtak. Annyi, hogy mikor 3 napos osztalykirandulason voltam a szuleim megsetaltattak meg gondoskodtak rola. De nem volt teher nekik, annyira megszerettek, hogy ok is szivesen csinaljak:)

2013. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linduli ***** válasza:
Figyelj.Ha még nem vagy legalább 10 éves akkor ne vállalj kutyát.Egyépként ha a szüleid nem engedik akkor ne akarj.
2013. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hány éves vagy én 1 évet könyörögtem kutyusé de nem csak könyörögtem tetem is érte a szomszéd néni kutyáját hóban fagyban esőben 40 fokba vittem sétálni játszotam vele be segítetem házimunkát jól tanultam próbáld meg nem akkarok szemtelenek tünni de ven kutyád avval foglalkozol vagy a szüleid foglalkoznak vele póbáld ki amit le írtam és hátha!ÜDV:. egy yorkshire terrier gazde és egy amerikai sztedfor sír terier kazdi
2014. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!