Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyökkutyának hány hetes...

Egy kölyökkutyának hány hetes kortól lehet hozzászoktatni a száraztápra? Igaz, hogy be kell áztatni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetes kortól már biztosan eheti szárazon, mivel nálunk már úgy ette, mikor elhoztuk a tenyésztőtől, de úgy tudom, hogy már náluk is úgy ették kb. 7 hetes kortól. De nem értek hozzá teljesen :/ Van, amelyik kutya jobban szereti beáztatva egyébként.
2013. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém,már 6hetes korában ette . A junior tápokra rá van írva hogy mennyi idős kortól lehet adni azt a tápot. Az elején lehet beáztatni egy kicsit,de a széklete,és a fogai miatt is jó,ha inkább szárazon eszi :)
2013. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hetes kortól kell etetni az anyja mellett. Be lehet áztatni ha nem bírja megenni a kölyöktápot szárazon, de csak amíg muszáj, mert a puha étel nem jó fogaknak.
2013. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy 9 hetesen kezdd el!

Úgy csináltam (eleinte tejet ivott) teszek a tejbe egy kis száraz tápot és 2 naponta kevesebb mennyiségű tejet teszek bele. Így fokozatosan rászokik a kutya.

2013. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!