Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről mi a véleményetek? A...

Nagy568 kérdése:

Erről mi a véleményetek? A napokban 1 éves akita kan kutyámat sétáltattam Békéscsabán este felé, és találkoztunk egy felnőtt boxerrel kannal ami póráz nélkül volt, a gazdája így sétáltatta.

Figyelt kérdés
A boxer meg akarta támadni a kutyámat és rá szóltam illetve a gazdája is rá szólt. A kutyám szépen viselkedett mivel rá szóltam. Azon vagyok föl háborodva hogy bocsánatot sem kért a boxernek a gazdája, rá rakta a pórázt és el húztak, igaz hogy kiabáltam a majom , birka gazdája után hogy miért sétáltatja póráz nélkül, ha nem tud neki parancsolni. Mit csináljak ilyenkor ha idegen kutya meg akarja támadni a saját kutyámat, vegyek valami sprayt?
2013. aug. 4. 22:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
egy dolognak örülök hogy sikerült a kutámra hatni, nem támadott a másikra. Ezek szerint nem volt hiábavaló az kutya ovi és az engelmességi. igaz hogy minden nap viszem sétálni, emberek és kutyák közé amúgy is az akitával sokat kell foglalkozni sok türelem kell hozzá, de nagyon aranyosak még akkor is ha makacsok.
2013. aug. 4. 23:05
 22/26 zsuzsabazsa ***** válasza:

Más. Az én kutyámat nap mint nap meg akarják támadni a kiskutyák és azok többsége sincs pórázon. Morognak meg ugatnak. Na és. Pórázra veszik őket ha szólok és elmennek.

Nem érdekel tovább a dolog elfelejtem, megyek tovább.

2013. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igazad van Zsuzsanna! csak magamat hergelem! Csak borzasztó volt, a kutyámért képes vagyok még verekedni is ha megharapta volna a másik. A gazdájának mentem volna neki az biztos.
2013. aug. 4. 23:10
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az mindig jó ha bocsánatot kér a vétkes fél én ezt tapasztaltam. Amikor a kutyám még tanulási fázisban volt és valakit megzavartunk és én bocsánatot kértem akkor a másik rögtön elkezdett hőbörögni, mert a bocsánat kéréssel felbátorítottam, ezáltal azt érezte, hogy én hibás vagyok és neki joga van kioktatni és háborogni. Ha nem kértem bocsánatot akkor azt érezte, hogy nem történt óriási probléma és nem kell feltétlenül hőzöngeni és ment tovább mintha mi sem történt volna.
2013. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt még írni akartam, hogy én fordított esetben is toleráns vagyok és még ha kap is egy kis harapást a kutyám, ami láthatóan nem okoz neki fájdalmat akkor sem szoktam vérre menni. Egy akita azért nem kicsi kutya, nem olyan könnyű kárt tenni benne.
2013. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem támadta meg, fogd már be akkor a pofád itt kérdező.

Akkor én is szidhatnám agyba-főbe a "takony nyugdíjasokat" akiknek nincs egy kicseszett normális kerítésük és idejük megnevelni az idióta német juhászukat, aki minden ok nélkül az utcán kódorog, rohan és odakap az én kutyámnak.

De fejbe rúgtam, ő is elment, a következő a gazdája lesz.

2013. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!