Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez egy Amerikai bulldog kölyök?

Ez egy Amerikai bulldog kölyök?

Figyelt kérdés

A kép minősége pocsék tudom . De csak ennyi van .


[link]



[link]



[link]


2013. júl. 28. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján a képek alapján nem megállapítható, ráadásúl nagyon kicsi a kutya még.
2013. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
talán az. A tiéd?
2013. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez egy Stafford. Biztos.
2013. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem az enyém.. csak kíváncsi vagyok rá
2013. júl. 28. 14:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Amennyiben amerikai bulldog-nak lett véve akkor MOST vigyék vissza, mert nem az.
2013. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is Stafford.
2013. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akármi ez, nagyon cuki.:))
2013. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amerika bulldog és Stafford keverék?
2013. júl. 28. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így működik hogy mindegy mi, de cuki. Ha valaki vesz egy bizonyos fajta kutyát azt jó okkal veszi, általában utánanéz, hogy neki miért az a fajta a legideálisabb. Namost egy staffi és egy amerikai bulldog vérmérséklete korántsem egyforma, pl. kisgyerek mellé soha nem tennék staffordot (nem azért mert agresszív, hanem mert nagyon vadul játszik). Bármi is legyen az ok hogy miért amerikai bulldogot választottak, nem tartozik ide. Ez a kutyus jó eséllyel egy stafford. Hatalmas divatja van nálunk annak hogy pitbull kölyköket staffinak adnak el, vagy staffikat bulldognak. Tényleg apró még a kutyus, nehéz eldönteni de én egyből azt mondanám hogy stafford. Van itthon 3 staffi kölyök per pillanat, jó az összehasonlítási alternatívám (tenyésztő vagyok) :)
2013. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kutyust máma találtam, 17 éves vagyok és nem akarom menhelybe vinni szóval megtartom ♥
2013. júl. 28. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!