Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisil le a kutyám?

Miért pisil le a kutyám?

Figyelt kérdés
Kan,csivava. Tudja,hogy zavar,sunyiban csinàlja :D
2013. aug. 5. 21:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Sippara,a kisvakarcsos hozzààllàsról csak annyit,hogy ezt te írtad:


az első

ilyennél "olyat kap, hogy a fal adja a másikat".


erre írtam,h nem vàgom falhoz.

2013. aug. 5. 21:49
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell megverni ahhoz egy kutyát, hogy jólnevelt legyen, sőt!
2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen jól elhelyezett pofon egy életre meg tud oldani bizonyos problémákat. Például az ilyeneket is, ha hozzá társul egyébként egy egészséges vezetői hozzáállás.

De ha meg téged igazából nem zavar, merthogy se a durva, se a szelíd megoldás nem jó, akkor tulajdonképpen mit akarsz tőlünk? Mert kántálással meg füstölőégetéssel nem fog megoldódni a probléma, arra mérget vehetsz. Vagy igazból csak az oka érdekel, de a megoldás nem? Mert akkor fejezzük be, megkaptad a választ, innentől kezdve azt kezdesz vele, amit akarsz.

2013. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus, a pofámról lesülne a bőr, ha ilyen előfordulna....


Te meg vígan mosod a hugyos cuccodat XD XD XD


Legalább ezt a sorozatot nézd meg:


Emberképzés kutyákhoz


Youtube-on fenn van, 3 részes, feliratos.

2013. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen,az oka érdekelt,hogy az amúgy jól nevelt,okos kutyàm miért csinàl ilyet,ha megsimogatok egy màsik kutyàt. Tenni teszek ellene,gondolhatod,hogy nem kap el a röhögõgörcs,amikor màsok elõtt ilyen helyzetbe hoz. Inkàbb az zavar,hogy sunyin csinàlja,nem ellenszegül nyíltan. Ràadàsul hónapokig nem csinàlja,akkor tàmad,mikor a legkevésbé szàmítok rà. Ês képzeljétek,rengeteg szakirodalmat elolvastam kutya-ügyben,de ezzel a jelenséggel nem talàlkoztam. Gondoltam,hàtha akad itt egy sorstàrs,ehelyett nekem estek,mintha valami lelketlen àllatkínzó lennék,vagy legalàbbis én pisilném le a kutyàm.... Azêrt köszi a hasznos részeket,sejtettem,hogy a tiszteletlensêg àll a hàttérben. Most talàltam a neten egy kutyasulit,elmegyünk,hàtha tudnak valamit. De egyrészt nem kölyök a kutya (5 éves) ,màsrêszt ezt leszàmítva tényleg jól nevelt a kutya,nem hiszem,hogy tudnak segíteni....
2013. aug. 5. 22:22
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Mint fentebb írták,ez durva tiszteletlenség és nem szabad tűrni.

Hidd el,egy falkában élő állatnál nagyon fontos a rangsor.Tudom,hogy édes a csivava meg gyerekpótlék meg minden,de még egy gyerektől sem tűrnéd el,hogy lepisiljen.

Vannak külön ilyen méretű kutyáknak tanfolyamok,igen érdemes lenne elmennetek.Pont az ilyen szinten elcseszett ölebeknek vannak kitalálva.A kutyának semmi baja sem lesz attól,hogy van egy falkavezére,inkább biztonságban fogja érezni magát a világban.

2013. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
Azért pisil le,mert semmibe vesz és ez rosszabb mintha csak falkavezérnek nem tekintene,mert arra nem minden gazda tart igényt.Viszont ennél alárendeltebb pozícióba még egy kutya sem kerülhet és ezt nem sértésnek szánom.Biztos jó gazdaként szívből szereted,de ebben az esetben határozottan tiltsd le de úgy,hogy seperjen a másik szobába.
2013. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy tényleg nem kell fizikai erőszak,vannak más hatékony módszerek.Ha az előző kutyád is ezt csinálta,valamit nagyon nem jól csinálsz,de nem baj,mert lehet rajta változtatni,ha akarod.
2013. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Borzasztó. Kis cukimuki, édibédi, csivibaba. Minek az ilyennek kutya?


Akkor mint hozzá nem értő, nem veszed sértésnek ha lehugyoz a kutyád? Szerinted ez egy normális dolog?


És az senkit nem érdekel, (a kutyádat sem) hogy neki jobb élete van, mint sok embernek. Ezzel kinek és mit bizonyítasz? Ezt NEM szeretetnek hívják. Ne csodálkozz, hogy a kutyád semmibe vesz. Engem zavarna, hogy egy 2 kilós kis sz@rzsák, azt hiszi ő a falkavezér. A kutya falkában él, a kutyának vezér kell, amíg nem ő fizeti a számlákat, a kaját, és nem ő dönt mindenben. Ő egy kutya, aki érez, de nem gondolkodik.


De csináld csak nyugodtan tovább. Ha nem fogod fel mit magyarázunk, akkor hugyozzon csak le mindennap.

2013. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát egy akármilyen suliban nem is biztos, hogy tudnak segíteni. De a kora nem akadály, meg a szerinted jólneveltsége sem :D
2013. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!