Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS fulladozott a kutyám?

SOS fulladozott a kutyám?

Figyelt kérdés
Feküdt, közben horkolt (mindig horkol de ő ilyen), és mintha "beakadt volna" a horkolás, elkezdett fulladozni, meg remegett, 2-3 percig csinálta ezt, nagyon megijedtem. Próbáltam finoman ütögetni a hátát, belefújtam az orrába hátha belement valami vagy nem kap levegőt, meg észrevettem hogy meg van feszítve a nyaka és azt massziroztam, de nem múlt el ezektől, magától múlt el ha jól láttam. Csinálta ezt már egyszer nem rég, de akkor rövidebb volt és azt hittem, attól múlt el hogy kisöpörtem az orrából a "haját". Mit csináljak ha ez rájön megint, és mi volt ez?

2013. aug. 5. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

és igen, valamikor nekem is csak simán kitüsszenti, de valamikor így "horkol"

De nem akarok okoskodni, meg hülyeségeket mondani, mert nem hallottam, hogy pontosan milyen hangot ad ki a kutyád. De remélem, hogy csak ez a baja :)

2013. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát, én is nagyon remélem, hogy csak ennyiről van szó... Ja, amit még kifelejtettem, hogy délután megfürdettem, de az orrára meg a szemére mindig kínosan figyelek hogy ne menjen bele víz meg sampon, de lehet hogy 1 csepp valami még is belement.
2013. aug. 6. 00:26
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaj, ez nem okoskodás, nagyon köszi hogy elmondod / elmondjátok a tapasztalatokat! Egy kicsit most meg is nyugodtam.:)
2013. aug. 6. 00:27
 14/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem fog megfulladni:)

En azt mondom, hogyha megegyszer elofordul vidd el dokihoz! A kutyanak is jobb lesz (ha valami betegsege van) es te is megnyugodsz:)

2013. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod vedd fel videóra, és ha mész a dokihoz mutasd meg. Jó támpont a dokinak ha látja pontosan mi történt.
2013. aug. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!